Poznejte svět z gauče! Právě teď -40 % na cestopisy!

AudioCD

Mach a Šebestová Nejlepší dobrodružství

CD
EAN:099925575229
Manufacturer: Supraphon

Toto zboží již není možné objednat. Zboží bohužel nelze dodat, je úplně vyprodáno také u nakladatele. Nastavte si Hlídacího psa, abyste byli informování o případné změně.

Availability: Vyprodáno
116 Kč
95 Kč
116 Kč
95 Kč
Annotation

Mach a Šebestová - Nejlepší dobrodružství - žáci z III. B, jejichž stvořitelem je Miloš Macourek a ilustrátor Adolf Born, prožívají v této audioknize zajímavé příhody. Čte Petr Nárožný.

Dva inteligentní žáci třetí třídy Mach se Šebestovou dostanou darem za dobrý skutek kouzelné sluchátko, které plní každé přání. To je výchozí stav, ze kterého vyšel Miloš Macourek při tvorbě jednoho ze svých nejúspěšnějších scénářů k oblíbenému animovanému večerníčku. Hrdinové se pak mohou dostat do fantastických situací, jež jim kouzla sluchátka umožní. Například do minulosti na pirátskou plachetnici, na dvůr Karla IV., nebo do věštírny delfské. Mohou také zažívat dobrodružství na jiných kontinentech, zachraňují v Austrálii svého psího kamaráda Jonatána, soupeří v Africe s černošským náčelníkem, nebo jen tak využijí sluchátka k tomu, aby odhalili lumpárny třídních darebáků Horáčka s Pažoutem.

Spolutvůrcem úspěchu těchto fantazií nabitých příhod je výtvarník Adolf Born a interpret Petr Nárožný.

Products specifications
Druh sortimentu CD
Autor Miloš Macourek
Interpret Petr Nárožný
Značka Supraphon
V prodeji od 02.09.2016
Pořadí vydání 1. vydání
Rozměry 14.6 x 13.0 x 1.3 cm
Hmotnost 0.09 kg
Vazba CD
Poslední dotisk 10/2021
EAN 099925575229
Interní kód 0082297
Produktový manažer Lena Linda Knop-Kostková (lena.knop-kostkova@knihcentrum.cz)
Shipping returns