52 otázek před manželstvím nebo společným soužitím

EAN:8594181760041
Manufacturer: Mapylasky.cz

Zboží máme skladem. Expedujeme nejpozději druhý pracovní den.

Availability: IHNED odesíláme
Show qty on stock
330 Kč
281 Kč
330 Kč
281 Kč
Description

Budete navždy spolu?

Skoro polovina manželství končí rozvodem. Těchto 52 karet vám podá pomocnou ruku ve hře lásky. Každá karta v balíčku obsahuje jednu nebo více otázek, které jsou řazeny dle následujícího schématu:

  • romantika – červené srdce
  • společenský život – modrý trojlístek
  • práce – fialový list
  • peníze – zelené karo

Každá otázka vám pomůže lépe se poznat a tak vybudovat přátelství a intimitu. Nehazardujte s láskou – zahrajte si naše karty! Dobrá komunikace je klíčem k úspěšnému vztahu. Tyto karty vám pomohou určit, v čem se shodnete, podpoří vaši otevřenou komunikaci a napomůžou vypořádat se s náročnými tématy dříve, než by se staly emocionálně vyhrocenými. Žádná odpověď není dobrá ani špatná. Vaše odpovědi jsou průvodcem ke vztahu, po kterém toužíte.

Nenechte předčasné soudy, aby se staly překážkou v poznávání toho, co cítíte. Může se stát, že budete chtít znovu obnovit diskuzi o předešlém tématu. Vaše postoje, nápady a názory se mohou měnit. Nehádejte se, pokud jsou vaše odpovědi rozdílné. Poslechněte si partnerovu odpověď a vstřebejte ji. Dospějete-li k mrtvému bodu, dejte si pauzu a k tématu se vraťte později.

Může se stát, že určité otázky nebudete chtít probírat, přemýšlejte proč. Nepospíchejte. Vyberte si kartu, proberte její otázku a až skončíte, přejděte na další. Můžete zodpovědět několik otázek najednou, nebo na ně odpovědět tempem, které si sami určíte. Možností je nespočet.

Příjemnou zábavu!

Products specifications
Druh sortimentu Karty
Autor The Gottman Institute
Překladatel Lucie Němcová
Překladatel Karolína Skřivánková
Značka Mapylasky.cz
V prodeji od 03.03.2016
Rok vydání 2015
Pořadí vydání 1. vydání
Rozměry 6.5 x 9.1 x 1.8 cm
Hmotnost 0.12 kg
EAN 8594181760041
Interní kód 0202027
Produktový manažer Martina Opartyová (martina.opartyova@knihcentrum.cz)
Shipping returns
Vývoj ceny