50 % sleva na vykládací karty od Synergie

Objevte okouzlující svět tarotových karet. Nyní máte jedinečnou příležitost koupit čtvery karty, které vydalo nakladatelství Synergie, se slevou 50 %. Akce platí od 2. 5. do 16. 5. 2024.
Výběr tarotových karet je velmi individuální záležitost – pořiďte si takové, které s vámi rezonují a oslovují vás nejvíce.

Určitě se vám budou líbit Hvězdné karty americké astroložky Lindy Goodmanové, můžete se na ně nechat nalákat RECENZÍ Katky Kopišťové.

Pokud řešíte vztahy, možná vám poradí Karty pravé lásky, které doporučuje Renata:

Nádherné karty, které zdaleka nejsou určeny jen pro výklady partnerských vztahů. Ale i pro běžné žití, nacházení vztahu k sobě, léčení zranění a traumat z minulosti a nejvíce jsem je ocenila ve chvíli, kdy jsem potřebovala sama sobě něco říct, v něčem podpořit, a nemohla jsem přesně přijít na to, o co jde. Pro ty chvíle, kdy cítíte, že máte pod nohama propadnutou půdu, takové všeříkající a nicneříkající NIC... tak tady jsem našla mimořádnou podporu, která se později ukázala jako dobrý směr. Takže potvrzuju - fungují!

Třeba ale dáte přednost Tarotu snů, k němuž nám recenzent napsal následující hodnocení:

Znám tenhle tarot už z jeho prvního vydání a trochu mě zklamalo, že se zmenšil formát knížky, ta velká mu slušela. Ale na druhou stranu teď si můžu vzít psaní a povídání o tomto bezva tarotu i do kabelky a neutrhne mi to rameno. Miluju tyhle karty, protože jsou právě takové, jaký je můj stav, když karty vykládám. Napůl snivý, hluboký.  Úžasné barvy na kartách, čisté, jemné… přitom významově tak přesné, že je považuji i za ideální karty pro začátečníky. I čtivo v knize je příjemné a nakonec jsem ráda, že se formát zmenšil. Mám ještě jedno kapesní balení!

Sleva 50 % na tyto karty platí od 2. do 16. května 2024, tak neváhejte a pořiďte je sobě, nebo někomu, o kom víte, že rád vykládá karty. 

AKCE PLATÍ PRO E-SHOP I KAMENNÉ PRODEJNY.

Tarot snů

Karty Tarotu snů nám připomínají pohádky, mýty, legendy, historické i smyšlené symbolické postavy, místa a předměty, které zůstávají v povědomí lidstva. Vzhledem ke své univerzálnosti je Tarot snů vhodný jak pro začátečníky, tak pro pokročilé příznivce tarotu. Kromě sebepoznání můžete s jeho pomocí radit druhým, pomáhat jim v jejich vlastním sebepoznávání a manifestaci jejich přání. Významy jednotlivých karet jsou zde vystiženy nanejvýš osobním, až elektrizujícím způsobem.V knize najdete: cenné informace o systémech esoterických symbolů, podrobnou interpretaci jednotlivých karet, návod, jak s Tarotem snů pracovat, souvislosti s astrologií, hebrejskou abecedou a stromem života i mnoho dalších informací.
zobrazit více
573
IHNED odesíláme

Hvězdné karty Lindy Goodman

PLANETY HRAJÍ HUDBU, NA KTEROU TANČÍME SVŮJ POZEMSKÝ TANEC, A ČÍSLA VIBRUJÍ JEJICH MELODIÍ.

Světově známá astroložka Linda Goodman tuto nebes­kou hudbu slyšela a během svého života zprostředkovala její význam statisícům čtenářů.

Jakou píseň touží slyšet vaše srdce? Píseň souznění s Bohem? Píseň na cestu k vašemu životnímu partnerovi? K vašemu nejvyššímu určení? S tímto kompletem můžete při hledání odpovědí na své otázky použít astrologické učení Lindy Goodman, její numerologii a moudrost starých Chaldejců. Crystal Bush, blízká přítelkyně a důvěrnice Lindy Goodman, chtěla tímto dílem vzdát hold nejoblíbenější astroložce Ameriky. Společně s výtvarníkem Frankem Ricciem, který za své ilustrace obdržel nejedno ocenění, vytvořila tyto Hvězdné karty, jejichž okouzlující výtvarná stránka a láskyplné interpretace vám pomohou znovuobjevit vše, co nás Linda učila.

zobrazit více
270
IHNED odesíláme

Karty pravé lásky

Kdo z nás nemá otázky o partnerství, vztazích a lásce? Chtěli byste najít toho pravého (tu pravou), anebo zažívat více radosti a naplnění ve svém stávajícím vztahu? Karty pravé lásky vám budou průvodcem v záležitostech srdce. Jsou plné inspirace, moudrých ponaučení a rad, které vám pomohou prohloubit spojení s vaší podstatou a vnitřní pravdou. Věřte, že téměř v každé situaci se nabízí východisko, k němuž vás dovede vlastní srdce.

Nic není důležitějšího než milovat a být milováni a tyto karty vás svy´mi jasnými odpověďmi dovedou k novým úrovním porozumění, jistoty a důvěry. Jednoduše si karty zamíchejte a vytáhněte si své denní poselství. Pokud jste sami, myslete přitom na vztah, jaký byste chtěli, a pokud jste ve vztahu, zeptejte se, jak byste ho mohli zlepšit i prohloubit.

Formát karet: 70 x 105 mm

zobrazit více
212
IHNED odesíláme

Archeo Karty osobních archetypů

Tento převratný komplet s vykládacími kartami vám pomůže utvářet si vlastní mytologii. Představte si život jako hrdinskou pouť a tyto karty jako partu věrných společníků. Archeo obsahuje čtyřicet karet-archeotypů, bohatě ilustrovanou barevnou knížku a dvě prázdné karty, na nichž si můžete vytvořit vlastní postavy. Požádejte Alchymistu, aby vám pomohl nahlédnout za hranice všedního světa. Světlonoš vám zase pomůže zorientovat se ve složitých emocích. Přiložená příručka s popisy významů všech čtyřiceti karet-archeotypů vám odhalí nespočet způsobů, jak vám dokážou pomoci maximálně naplnit vlastní potenciál.
zobrazit více
409
IHNED odesíláme
Nenechejte si uniknout zajímavé články!
Informace o nových článcích, soutěžích, knihách a akcích Vám rádi pošleme e-mailem.
Like
Leave your comment

Latest articles

Ida je úspěšná architektka. V životě tak nějak tápe, ale má pocit, že je ve věku, kdy by měla přemýšlet o reprodukci. Protože nemá milence a už vůbec ne vztah, rozhodne se nechat si zmrazit vajíčka. O své tajemství se chce rozdělit se sestrou, která se léta snaží marně otěhotnět. Možná to není dobrý nápad, ale nad tím se Ida nezamyslela.
Den dětí se blíží. Ve spolupráci se značkou TREFL jsme si pro vás a vaše ratolesti připravili dárek – puzzle ZDARMA pro kluky i holky!
Vyrazte na festival, který přiváží TOP zpěváky a skupiny všech žánrů. Uskuteční se v Ostravě v Dolní oblasti Vitkovice.