3 romanťárny z předprodeje, které by vám neměly utéct 😊

Ještě ani nevyšly a už jdou na dračku. Mrkněte se na tři romanťárny, do kterých se začtete raz dva, a nenechte si je ujít.
Jestli vám jde romantika k duhu a uvažujete, co dalšího si pořídíte (kromě nových bot, samozřejmě), tak tady pro vás máme tři knihy z předprodeje, které byste určitě chtěli mít doma v knihovně. Jsou z těch, které nemůžete přestat číst a ke kterým se budete rádi vracet.

Julii Caplinovou asi nemusíme nikomu představovat. Knihy Hotýlek na Islandu, Cukrárna v Paříži a Chata ve Švýcarsku za sebe mluví samy. V předprodeji máme její připravovanou novinku Domek v Irsku a to znamená, že je čas uvelebit se ve vašem oblíbeném křesle a s talířem nějakých dobrot (které budete nutně potřebovat) si užít krásný výlet na poetický irský venkov, kde na vás čeká výborné jídlo, dobré pití a samozřejmě i nový chlap. 😊

Hannah se rozhodla pro velkou životní změnu – vymění kariéru úspěšné právničky z uspěchaného Manchesteru za šestitýdenní kurz vaření v Irsku. Cestou se zastaví v Dublinu, kde si užívá všechno, co nové město nabízí – irské speciality, skvělé drinky a také společnost charismatického Conora, se kterým se náhodou seznámí. A protože, co se stane v Dublinu, to zůstane v Dublinu, proč všechno nehodit za hlavu a nevzít si, co se nabízí? Když se pak ale další den přesune na venkov, ubytuje se a zjistí, že to, co se stalo v Dublinu, tak docela v Dublinu nezůstalo… 😊
Klikněte na knihu Domek v Irsku a objednejte si ji, protože nic víc se už od nás nedozvíte. Jen to, že to vypadá na moc zajímavý příběh…
 

Slunečné dny a mořský vánek lákají už samotným názvem, ale bude to ještě mnohem lepí, než byste čekali. Jodie má cosi jako životní krizi a rozhodne se pro radikální krok. Odchází z práce, Londýna i od manžela. Ruch a shon vymění za klid v hausbótu svého bratra a užije si konečně klid. Možná ji slunečné dny a mořský vánek pomůžou vyčistit hlavu a nastartovat nový život. Ovšem, už na trajektu směřujícím na ostrov Wight je jasné, že to nebude ani trochu jednoduché. A to je teprve začátek. Místo klidu a ticha je kolem ní spousta lidí. Pokud tam zrovna není výstřední Marilyn, která se velmi zodpovědně ujala úkolu se o Jodie starat, pak je tu Ned, hlučný sochař z vedlejšího hausbótu. A jak má Jodie přemýšlet, když z něj nemůže spustit oči? 😊

Dvě předchozí romanťárny byly ze současnosti, což znamená, že to chce trochu minulosti. Příběh knihy Ženy ze statku Falkensee vás odvede do Pruska na počátek minulého století. Hrozící neúroda a epidemie, která se šíří chovem vzácných koní, přivádějí statek Falkensee na pokraj zkázy. Mladá Charlotta proto souhlasí se sňatkem z rozumu, který znamená pořádnou finanční injekci a tím i záchranu rodinného sídla. Jenže osud, jak už to bývá, pořádně zamíchá karty a do promyšleného plánu vletí něco nečekaného. Vlastně, spíš někdo nečekaný. Potkat krátce před svatbou lásku, to se až tak často nestává. Ale když tady mluvíme o mladém Polákovi Karolovi, který Charolottu úplně očaroval, je to rána nejen pro rodinný rozpočet, ale i pro životní styl, na jaký je celá rodina odjakživa zvyklá. Co vyhraje? Láska k muži nebo láska k rodině? Smysl pro povinnost nebo touha po vlastní cestě? Chytlo vás to? Pak si objednejte Ženy ze statku Falkensee a užijte si celý úžasný příběh.

A jestli vám tři knihy nepřipadají dost, tak se mrkněte do předprodeje a najděte si třeba dalších deset. 😊 Pravidelně tam doplňujeme další a další tituly, takže je pořád z čeho vybírat.

-ice-
Nenechejte si uniknout zajímavé články!
Informace o nových článcích, soutěžích, knihách a akcích Vám rádi pošleme e-mailem.
Související produkty
Picture of Domek v Irsku (8)
Čeština

Domek v Irsku (8)

4.7 35
od 339
Like

Latest articles

Dnešní doba skýtá pro milovníky cestování řadu výhod. Chceme-li se vypravit na nějaké pro nás neznámé místo, konzervativci určitě před cestou sáhnou po knižním průvodci či atlasu. Častěji si však vyhledáváme vše potřebné na internetu, kde si pak rovnou nakoupíme i nezbytné vybavení na cestu, rezervujeme letenky, případně ubytování. V porovnání s minulostí je cestování dnes docela snadné, ale je ještě vůbec možné v současnosti objevit něco nového?
Beara je dokumentárním románem o genocidě spáchané v létě 1995 v Srebrenici a okolních městečkách. Tento hrůzný akt dopomohl zakončit několik let trvající válku v Bosně a Hercegovině, obecně známou tak jako Bosenská válka za nezávislost.
Nachlup stejná vražda jako před sedmi lety. Ale pachatel sedí ve vězení. Kdo to tedy udělal? A proč vlastně? Vždyť to byly sestry! Obě měly těsně před svatbou, hlavu plnou snů a očekávání. No a teď? Teď mají hlavu plnou úplně něčeho jiného. Pusťte si chytlavý hlas Miny Mazzini, nalejte grappu a otevřete tuhle žhavou španělskou novinku.