Začít hrát
 
 

ŽHAVÁ EROTIKA O 40 % LEVNĚJI. Jen v červenci.

Únorová padesátka

Pro milovníky hranatých kamarádů máme parádní zprávu! Snížili jsme cenu až o 50 % u desítek titulů a sleva bude platná po celý únor. Nakupte co nejdřív, ať vám jiný knihomil nevyfoukne poslední kus. Máme pro vás knihy, které si možná chcete přečíst už dlouho, a super je, že nyní ušetříte spoustu peněz.

Knihy jsou jako zázrak. Můžete se vydat na cestu do světa fantazie, do minulosti nebo do budoucnosti. Můžete se stát hrdinou nebo zlodějem, králem nebo žebrákem. Knihy vás mohou inspirovat, rozesmát nebo dokonce rozplakat.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Albatros jsme dali dohromady nabídku s názvem Zima v Česku s příběhy bez hranic a u většiny z titulů spadla cena na polovinu. Najdete mezi nimi knihy a audioknihy jak pro dětské čtenáře, tak dospělé a můžete vybírat z různých žánrů. Vypíchli jsme pro vás několik titulů.

KNIHY PRO DĚTI

Tlapková patrola Knížka plná zábavy

Vyraz do akce a užij si spoustu zábavy s oblíbenými hrdiny z Tlapkové patroly! Přidej se k Ryderovi a týmu odvážných štěňat na jejich vzrušujících záchranných misích v Adventure Bay a pomoz jim vyřešit všechny úkoly. Naučíš se přitom něco nového a zopakuješ si, co už umíš. Žádná práce neodolá naší tlapce!
zobrazit více
204
IHNED odesíláme

České pověsti pro malé děti 2

Audiokniha České pověsti pro malé děti 2 seznámí malé posluchače s méně slavnými pověstmi a bájemi, které jsou spojeny s řadou známých míst Čech a Moravy. Autorka Martina Drijverová vybrala ne tolik známé, ale působivé příběhy a převyprávěla je jazykem srozumitelným a přitažlivým. Čte Arnošt Goldflam. Nahráno v dubnu 2018 v Recording Studiu Škroupova Brno.
zobrazit více
od 163
IHNED odesíláme

Mia a svět

Naše planeta i život na ní se proměňují – a to rychleji než kdy předtím. Devítiletá Mia má proto spoustu otázek: Proč někde lidé trpí hlady, zatímco jinde se jídlo vyhazuje? Kvůli čemu se válčí? Jak ovlivňujeme přírodu a zvířata? S babičkou a rodiči se proto snaží zjistit, jak by mohly planetě pomoct. I když to není jednoduché povídání, nakonec dojdou k nadějnému závěru: na Zemi můžeme žít i tak, abychom její krásy zachovali i pro další generace.
zobrazit více
od 169
IHNED odesíláme

Příběhy se šťastným koncem Nezbedné kůzlátko (8)

Během procházky na útesy si Harry a jeho teta všimnou horské kozy, která uvízla na skále. Brzy zjistí, že na římse uvízlo i malé kůzlátko. Jak se tam malý nezbeda ocitl? A dokáže se sám dostat nahoru? Chlapci i tetě je po chvilce jasné, že bude třeba přivolat pomoc. Speciálně vycvičení záchranáři se okamžitě pustí do akce. Odvážně se spustí po stěně útesu k vystrašenému kůzleti… Krásný příběh o lidech s dobrým srdcem, kteří pomáhají zachraňovat zvířátka.
zobrazit více
od 149
IHNED odesíláme
DETEKTIVKY A THRILLERY

Švábi (Harry Hole 2. díl)

2. díl krimi série o detektivu Harrym Holeovi. V jednom bangkockém nevěstinci je nalezen norský velvyslanec v Thajsku. V zádech má nůž a v aktovce pedofilní pornosnímky. V Oslu vypuká na ministerstvu zahraničí panika, neboť velvyslanec měl úzké vazby na norského premiéra. Je bezpodmínečně nutné zabránit politickému skandálu. Brzy se ukazuje, že nejde jen o jednu náhodnou vraždu – za zdmi se cosi hemží a šramotí. Cosi, co nesnese denní světlo.
zobrazit více
od 314
IHNED odesíláme

Dokonalý zločin (Pátý případ Luca Callanacha)

Mrtvola nalezená pod útesem. Žena s podřezanými žílami ve vaně. Muž zabitý elektrickým proudem. Série podivných sebevražd přivede vyšetřovatele Luca Callanacha a Avu Turnerovou k myšlence, že za činy se skrývá sériový vrah s mrazivou schopností zinscenovat místo neštěstí. Jak si vybírá své oběti a kdo další je na řadě? Zabiják s pokřivenou myslí získává s každým zmařeným životem víc sebevědomí a Luc ani Ava netuší, jak blízko kolem nich krouží.
zobrazit více
od 299
IHNED odesíláme

Volající

Volající, to je název skvělého thrilleru od autora bestselleru Čtvrtá opice.

Jordan Briggsová je úspěšná moderátorka. Má svůj pořad v rádiu, a to je jediné, co ji zajímá. Nikoho nešetří a nebere si servítky. Jakmile ucítí kořist, jde po stopě. City ostatních ji absolutně nezajímají, je naprosto soustředěná na svou kariéru. A vypadá to, že má úspěch, protože co se kariéry týče, je na vrcholu. Ale samozřejmě, všechno má svou cenu, takže i když v práci jen září, její osobní život je na nic. Manželství se rozpadlo, na vztahy nemá čas a už celé roky nemluvila se svou matkou. Zůstala jí jen dcera a nebýt Charlotte, byla by na světě úplně sama.

Když se jeden volající v jejím pořadu ohradí, není překvapená, protože na negativní reakce je zvyklá. Zpočátku nevýrazný introvert Bernie ji ale dostane. V živém vysílání, který sledují miliony posluchačů Jordan navrhne, aby si zahráli hru. Ona pobaveně souhlasí, protože o co jde, jen jí to zvedne sledovanost, že? Ale na první pohled nevinná zábava spustí vražedné běsnění a vytáhne na povrch dávno pohřbenou minulost. Šla Jordan za svou kariérou přes mrtvoly? A je toho schopná i teď?
zobrazit více
od 349
IHNED odesíláme

Nůž (Harry Hole 12. díl)

Harry Hole balancuje nad propastí. Už mnohokrát se probudil s temným tušením, prázdnou hlavou a kocovinou jako trám. Tentokrát je ovšem probuzení horší než jindy. Kdysi slavný kriminalista má na rukou i kalhotách krev a z předchozího večera si nepamatuje vůbec nic. Střípky událostí však postupně vyplouvají na povrch a Harry si začíná přát, aby se byl vůbec neprobudil. Protože i zlý sen je lepší než krutá realita, jíž musí čelit.
zobrazit více
od 286
IHNED odesíláme
SPOLEČENSKÉ ROMÁNY

Esterčini otcové

Charlotte vyrůstá v rodině nacistického soudce Wilhelma Lange. Život jí připadá naprosto idylický – až do chvíle, kdy po válce zjistí, že jejím skutečným otcem je muž jménem Josef Goldenberg. Opravdu ji jako malou s falešnými doklady ukryl u cizí rodiny v Lidicích? Jak je ale možné, že ji vychovali němečtí rodiče? Jak Charlotte zjišťuje fakta o svém původu, její svět se otřásá v základech. A dívku zasáhne morální dilema, které si nikdy nedokázala představit.
zobrazit více
od 279
IHNED odesíláme
Nahlodá vás recenze k přečtení knihy?
TIP REDAKCE

Poupátka

Divadlo umí okouzlit. Ví to i jedenáctiletá Františka, která se po škole víc než domů těší do dramatického kroužku. Proč však vedoucí Mirek své divadelní partě zakazuje kamarádit se s jinými dětmi? Proč tvrdí, že správná herečka musí režisérovi vždy zcela důvěřovat, a nutí své svěřenkyně se svlékat? Zdá se, že ospalé městečko, kde Františka žije, má už řadu let závažné tajemství – tajemství, o kterém všichni tak nějak vědí, ale promluvit nechce nikdo. Jizvy na dětské duši jen tak nezmizí. Zneklidňující román nositelky Ceny Jiřího Ortena.
zobrazit více
od 249
IHNED odesíláme

Hezký, ale narovnej se!

Aneta, Kryštof a Nela jsou třicátníci se zcela odlišnými životy. Když jim však v září 2020 přistane na Facebooku pozvánka na třídní sraz se základkou, vzpomínky na jejich společnou minulost jsou rázem zpět. Co se stalo s někdejšími spolužáky z páté třídy, kteří toužili po prvním mobilu, nadšeně sledovali seriály a těšili se na každé nové číslo časopisu Bravo? Vyplnily se jejich sny z přelomu milénia? To zjistí, když se po letech setkají tváří v tvář.
zobrazit více
od 249
IHNED odesíláme
Ke knize máme rovnou dvě recenze: od Denisy a Radky.
HOBBY

Vlčí mluva pro pejskaře

Psi údajně poslouchají, jen když je ustavičně kontrolujeme, ignorujeme jejich nevhodné chování, trestáme je za opakované porušení našich povelů, a celý psí život údajně řídí napětí mezi dominancí alfa samce (nás) a podřízeností psa.

Tyto a další oblíbené omyly jsou ve světě pejskařů velmi rozšířené a bývají odvozovány od přirozeného chování vlčích předků. Ale chovají se vlci opravdu takhle? Nikdy! Tato kniha čtenářům a majitelům pejsků ukáže, co se můžeme naučit od vlků ve volné přírodě pro náš život, ale především pro zacházení s našimi čtyřnohými miláčky. A budete se divit, jak moc se liší naše vžité představy od reality.

zobrazit více
270
IHNED odesíláme

Sexy dorty

Jestli v cukrařině existuje královská disciplína, pak jsou to dorty! A když se do jejich přípravy pustíme společně, upečeme nejedno umělecké dílo. Kouzlo těch nejlepších dortů totiž spočívá v tom, že lahodí nejen chuťovým pohárkům, ale také oku. Proto vám prozradím své největší vychytávky, díky kterým budou vaše sladké výtvory prostě neodolatelné. A to se hodí vždycky – u příležitosti svátků, narozenin, přátelských setkání i jen tak, pro radost ze života!
zobrazit více
od 269
IHNED odesíláme
Navnaďte se recenzí.

Jóga s vůní aromaterapie

Chcete-li se zbavit neduhů těla, úzkostí mysli a nechat se pohladit po duši, právě jste našli ideálního pomocníka. Tato kniha propojuje jógu a aromaterapii pomocí tradiční čínské medicíny a jejího pojetí pěti elementů. Každý z elementů se v našem těle specificky projevuje. Střídavě podle ročních období, naší kondice, věku nebo pohlaví potřebujeme harmonizovat jeden z elementů. Dozvíte se, jak se v sobě zorientovat a jak vybrat element, s nímž následně budete pracovat pomocí jógy a aromaterapie.
zobrazit více
od 194
IHNED odesíláme
LITERÁRNÍ BIOGRAFIE

Být sama sebou

Člověk může snadno ztratit kontakt s vlastní podstatou, a pokud žije se slavným partnerem, platí to dvojnásob. Veronika Vieweghová si touto zkušeností prošla, aby nakonec zjistila, že by nikdy neměla zapomínat na vlastní touhy a sny. Jak prožívala dětství a dospívání, manželství, rozvod nebo těhotenství po čtyřicítce? Nejen během těchto situací nakonec přišla na to, že i v těžkých časech lze zvládnout to nejdůležitější: být sama sebou.
zobrazit více
od 249
IHNED odesíláme

Moje cesta na Dakar

Nejvýraznější osobnost českého motorsportu posledních let. Mistr světa. Vítěz americké olympiády extrémních sportů X Games. Existuje nějaká meta, kterou Libor Podmol zatím nepřekonal? Ano: Rallye Dakar. S energií sobě vlastní se pustil do přípravy, ale pak si při závodech v Mnichově zlomil obě nohy. Sledujte jeho velký návrat po měsících na invalidním vozíku, vydejte se s ním pro státní vyznamenání a prožijte drsnou cestu za nejtěžším závodem planety!
zobrazit více
od 319
POSLEDNÍ KUSY

V & W

Osobnost Jiřího Voskovce je nerozlučně spjata s Janem Werichem – a naopak. Neopakovatelná dvojice komiků společnými silami vytvořila řadu kultovních scén a her. Ty si nyní můžete připomenout v publikaci mapující osobní i umělecký život obou mužů, a to včetně Voskovcovy kariéry v USA. Prozkoumejte prostřednictvím vzpomínek, úryvků korespondencí, reprodukcí plakátů a dosud neznámých fotografií svět V+W: poznáte ho v celé jeho šíři i pestrosti.
zobrazit více
od 369
IHNED odesíláme

Celou nabídku si prohlédnete ZDE nebo níže v souvisejících produktech.

Sledujte nás i nadále, protože v březnu pro vás chystáme další nálož knih se slevou.

Nenechejte si uniknout zajímavé články!
Informace o nových článcích, soutěžích, knihách a akcích Vám rádi pošleme e-mailem.
Související produkty
Čeština
Picture of Co se děje na horách
Čeština

Co se děje na horách

0.0 0
199 169
IHNED odesíláme
Čeština

Mizející země

0.0 0
349 99
IHNED odesíláme

Moje cesta na Dakar

0.0 0
od 319
Čeština

My z ostrova Saltkrakan

0.0 0
349 297
IHNED odesíláme

Real Terysa

0.0 0
od 299
Čeština

Saturnin se vrací

0.0 0
299 245
IHNED odesíláme

Sexy dorty

4.0 3
od 269
Čeština

Statečný cínový vojáček

5.0 1
249 204
IHNED odesíláme

Svedu to na tebe

0.0 0
od 249
Čeština

Myšák jménem Julian

5.0 3
269 221
IHNED odesíláme

Temná hra

0.0 0
od 349
Čeština

Tlapková patrola Knížka plná zábavy

0.0 0
249 204
IHNED odesíláme
Čeština

Úžasná dobrodružství zvědavé Zeldy

0.0 0
289 99
IHNED odesíláme
Čeština

Vlčí mluva pro pejskaře

5.0 1
329 270
IHNED odesíláme

Volající

4.9 21
od 349
Čeština

Zrazená

4.0 1
349 297
IHNED odesíláme

Balzamovač

5.0 2
od 349
Čeština

Dinosaurium Pro mladší čtenáře

0.0 0
299 254
IHNED odesíláme

Kolčava

0.0 0
od 319
Like

Latest articles

S autorkou jsem se již potkala v prvním díle, který se jmenuje Láska ve špičce italské boty. Byla to romantika jak vyšitá. Více se řešila psychická stránka hlavní hrdinky, kterou je sama autorka. Přeci jen zamilovat se do o sedmnáct let mladšího partnera, k tomu jiné národnosti, není žádná sranda. Je to prostě láska s nádechem moře a sluníčka.
I když si dnes děti mohou všechny informace najít na internetu, zvířecí encyklopedie jsou stále trhákem. Tedy alespoň u nás.
Vyhrajte knihu plnou smíchu, sladké romantiky a útulného vesnického života, která vás přesvědčí, že za ty nejlepší věci v životě opravdu stojí za to bojovat. Cukrárna – Sladký život čeká na 2 výherce!
Prémiový obsah
číst více