• Zákaznická linka 597 490 490

Soutěž o 3 výtisky knihy Žízeň

Prémiový obsah
Máte rádi thrillery? Neváhejte a zkuste své štěstí v soutěži o knihu Žízeň, jejíž děj se odehrává v mrazivé Antarktidě.
SOUTĚŽ BYLA UKONČENA

Odpovědi na soutěžní otázky

1. Kdo přeložil knihu Žízeň do češtiny? Blažena Kukulišová
2. Kdo je na obálce posledního čísla časopisu KNIHCENTRUM revue? Miroslav Bárta

Výherci


1. Helena Petrová
2. Lubomír Kus
3. Silvie Ptáčková

Blahopřejeme!!!

* * * * * 
Stěny australské základny na Antarktidě šlehá mrazivý vítr a výzkumný tým je krajně nervózní. Pohřešují se totiž dva muži a bílý kontinent je pod útokem nebezpečných vrahů. Vedoucí základny Mad posílá kolegu Luka, aby zmapoval situaci. Čas ovšem běží a kromě krvelačných zabijáků ohrožuje výzkumný tým i katastrofa globálních rozměrů.


Soutěž o 3 výtisky knihy Žízeň probíhá od 17. června do 23. června 2021 do 23,59 hod. v internetovém knihkupectví KNIHCENTRUM.CZ

Knihy do soutěže věnovalo nakladatelství Alpress pod značkou Klokan, kterému velmi děkujeme. Pravidla soutěže najdete ZDE. Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR - Soutěže.cz a na Websoutěže.cz.

Podmínkou soutěže je vyplnění e-mailové adresy, která je registrovaná do VĚRNOSTNÍHO PROGRAMU e-shopu KNIHCENTRUM.CZ, proto uvidí proklik na soutěžní formulář pouze zákazníci, kteří tuto podmínku splňují.
Prémiový obsah
Pokračování článku je přístupné pouze přihlášeným uživatelům s aktivním věrnostním programem.
Register
Nenechejte si uniknout zajímavé články!
Informace o nových článcích, soutěžích, knihách a akcích Vám rádi pošleme e-mailem.
Související produkty
Like

Latest articles

Ve spolupráci s firmou Dermacol jsme připravili skvělou akci. Při nákupu nad 299 Kč na jejich e-shopu dostanete ZDARMA rtěnku.
#Musthave pro všechny, co pečou!
Adventní čas už je tu zas. Pojďme si ho společně zpříjemnit a dokoupit poslední dárky za atraktivní ceny. Od neděle 27. 11. 2022 do neděle 11. 12. 2022 jsme si pro vás s vybranými nakladateli připravili spoustu překvapení. Otevřete nové okénko každý den.