Soutěž o 3 výtisky knihy Grilování (s podpisem autora)

Prémiový obsah
Zasoutěžte si o nejnovější kuchařku manželů Vaňkových Grilování, která voní ohněm a kouřem. Kniha s podpisem autora čeká na 3 výherce.

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA

Odpovědi na soutěžní otázky

1. Jaký recept najdete v kuchařce Grilování na str. 67? Vepřový špíz s ananasem
2. O kterou grilovanou pochoutku se doma nemusí Roman Vaněk prát? O grilovanou krkovičku

Výhreci

1. Markéta Březinová
2. Rudolf Fichtner
3. Jaroslava Kovaříková

Blahopřejeme!!!

* * * * * 

Za kvalitou tohoto precizního průvodce grilováním stojí oblíbení autoři kuchařských knih, Roman Vaněk a jeho žena Jana.


Kuchařka vychází v nové edici „Recepty pro každého“ a standardně obsahuje tipy na grilování a jednoduché recepty, kterých je více než stovka. Nově však přináší odpovědi na nejčastější otázky kolem grilování, na které se lidé ptají.

Je lepší gril na dřevěné uhlí nebo na plyn? Jaké je nejlepší koření? Jaké maso je nejlepší na gril? Jaká je nejlepší marináda? Grilovaná zelenina? Vepřová krkovice na grilu? Nevím, jak grilovat burgery, jak nevysušit kuře na grilu… Zkrátka a dobře, k tomu, jak lépe grilovat, stačí tato kniha.

Soutěž o 3 výtisky knihy Grilování (s podpisem autora) probíhá od 11. srpna do 17. srpna 2022 do 23,59 hod. v internetovém knihkupectví KNIHCENTRUM.CZ

Knihy do soutěže věnovalo nakladatelství Prakul, kterému velmi děkujeme.


Pravidla soutěže najdete ZDE. Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR - Soutěže.cz a na Websoutěže.cz.

Podmínkou soutěže je vyplnění e-mailové adresy, která je registrovaná do VĚRNOSTNÍHO PROGRAMU e-shopu KNIHCENTRUM.CZ, proto uvidí proklik na soutěžní formulář pouze zákazníci, kteří tuto podmínku splňují. 
Prémiový obsah
Pokračování článku je přístupné pouze přihlášeným uživatelům s aktivním věrnostním programem.
Register
Nenechejte si uniknout zajímavé články!
Informace o nových článcích, soutěžích, knihách a akcích Vám rádi pošleme e-mailem.
Související produkty
Čeština

Grilování

4.9 23
359 299
IHNED odesíláme
Like
Leave your comment

Latest articles

Kniha plná informací, které se ve spěchu běžných ordinací lékařů nedozvíte. Je v ní maximum možných informací, vysvětlení a hlavně otázek, které když si položíte, bude se vám lépe rozhodovat. Najdete v ní návod na to, jak se v těhotenství nezbláznit z přetlaku informací a nátlaku okolí.
Každý týden tady pro vás máme Dobré čtení na obzoru. V krátkém videu se o knize něco dozvíte a třeba vám pomůže při rozhodování, zdali si knihu koupit.
Velevážení, přijměte pozvání do společnosti, které se nabízí jen málokdy – a sice do aristokratických kruhů. Jsou „tihle“ lidé zpovykaní, anebo žijí životem jako běžná sorta občanů?