Začít hrát
 
 

Právě je správný čas pořídit si čtení od Larse Keplera! Od 199 Kč. 

RYCHLE, LEVNĚ A POHODLNĚ SE ZÁSILKOVNOU

Doprava přes ZÁSILKOVNU nyní pouze za 49 Kč.
Spouštíme akci se Zásilkovnou! Cena za doručení je pouze 49 Kč! Platí do 3. 9. 2024. 

Je to dokonalá příležitost zásobit celou rodinu novými dobrodružstvími, vzdělávacími knihami, které vás posunou dále, a deskovými hrami či kvízy, které rozhýbou vaše mozkové závity! Nejste limitováni žádnou minimální výší objednávky, proto neváhejte!

V partnerství se Zásilkovnou jsme pro vás snížili ceny doručení na neuvěřitelných 49 KčHledáte inspiraci pro nové čtení?

Letos vychází opravdu velké množství úžasných novinek a samou nedočkavostí koukáme také každý den do předprodejů, jak se jich nemůžeme dočkat.
Nenechejte si uniknout zajímavé články!
Informace o nových článcích, soutěžích, knihách a akcích Vám rádi pošleme e-mailem.
Like
Leave your comment

Latest articles

Román Kniha osudu íránské socioložky a psycholožky Parínúš Saníí, jež pracovala jako vedoucí výzkumného oddělení v Nejvyšší koordinační radě pro technické a odborné vzdělávání Ministerstva školství v Íránu, je v její rodné zemi zakázán. Proč? Protože podává reálný obraz íránské společnosti a přístupu zejména k ženské otázce v jeho surové podobě. Postavení žen v těchto končinách není zrovna ukázkové, to už víme, ale prozatím máme k dispozici velmi málo autentických výpovědí žen, kterých se to přímo týká.
Vincent King před třiceti lety zapříčinil smrt sedmileté dívenky. Po odpykání trestu se vrací do rodného města. Brzy dojde k tragické události a poté další. Kam je člověk ochoten zajít, aby ochránil své blízké? Co jsme schopni udělat z pomsty a co z lásky? Existuje dobro a zlo. To mezitím se nazývá život.
Léto je v plném proudu a je to rozhodně ten nejlepší čas na čtení. S námi vám žádné dobrodružství neuteče, mrkněte na novinky, které vycházejí v první polovině prázdnin.