Novinka

Průvodce fotografováním portrétů a postav

Brožovaná bez přebalu lesklá
EAN:9788074135170
Jak vytvořit skvělé fotografie v každé situaci
Manufacturer: Zoner Press

Zboží máme skladem. Expedujeme nejpozději druhý pracovní den.

Availability: IHNED odesíláme
Show qty on stock
629 Kč
94 Kč 15%
535 Kč
629 Kč
94 Kč 15%
535 Kč
Annotation

Správná póza je základ kvalitní fotografie. Naučte se, jak prostřednictvím pózování dosáhnout přesně toho, co chcete!

Při fotografování lidí můžete mít skvělou kompozici, dokonalé světlo a správné nastavení fotoaparátu, ale pokud váš objekt nevypadá správně – pokud póza „nefunguje“ – nedosáhnete dokonalého snímku. Pózování je skutečně zásadní dovedností, kterou fotografové musí mít, aby vytvořili skvělé fotografie. Pokud chcete zlepšit svou schopnost pózovat objekty, ať už jsou to muži, ženy, páry, nebo skupiny, kniha skvělé fotografky Lindsay Adlerové Průvodce fotografováním portrétů a postav: Jak vytvořit skvělé fotografie v každé situaci (The Photographer's Guide to Posing: Techniques to Flatter Everyone) je pro vás dokonalým zdrojem informací.

V první části knihy Lindsay pojednává o tom, jak fotoaparát „vidí“, tedy, jak úhel fotoaparátu, výběr objektivu a perspektiva ovlivňují vzhled vašeho objektu. Poté pokryje pět nejdůležitějších věcí, které ničí pózu – jako je umístění rukou, výraz, držení těla atd. Pokud zvládnete dávat si pozor na těchto pět věcí, vaše dovednosti (a vaše snímky) se rychle zlepší. Následně se ponoříte do „základů pózování“, dozvíte se postup, jak začít se „základní pózou“, jak na ní stavět a vytvořit tak nekonečné příležitosti k pózování. Zabývat se budete také pózováním obličeje, v knize najdete specifické části věnované bradě, čelisti, očím a čelu. A samozřejmě také pózování rukou.

Ve druhé polovině knihy věnuje autorka celé kapitoly konkrétnímu tématu: ženám, mužům, párům, ženám s křivkami, rodinám a malým i velkým skupinám. V každé kapitole jsou řešeny specifické výzvy daného úkolu. Lindsay nabízí pět „běžných pozic“, které můžete vždy použít, a popisuje, jak trénovat oko, aby určilo nejlepší pózu pro vaše modely. V poslední kapitole je vše přehledně shrnuto tak, abyste si byli jisti, že máte veškeré znalosti, které vás dovedou k dokonalým fotografiím.

Products specifications
Podnázev Jak vytvořit skvělé fotografie v každé situaci
Druh sortimentu Kniha
Autor Lindsay Adlerová
Překladatel Gabriela Kostašová
Značka Zoner Press
V prodeji od 26.09.2022
Rok vydání 2022
Pořadí vydání 1. vydání
Rozměry 20.5 x 25.8 x 2.5 cm
Hmotnost 1.09 kg
Vazba Brožovaná bez přebalu lesklá
Počet stran 445
ISBN 978-80-7413-517-0
EAN 9788074135170
Interní kód 0393908
Produktový manažer Martina Opartyová (martina.opartyova@pemic.cz)
Ceny dopravy