Začít hrát
 
  • Zákaznická linka 597 490 490

Přízrak - Jo Nesbo

Přízrak Jo Nesba, to je devátý thriller, ve kterém hraje hlavní roli Harry Hole, svérázný policejní komisař a skvělý vyšetřovatel. V knize Přízrak děj navazuje na události z předchozího thrilleru Levhart.

Přízrak Jo Nesba, to je devátý thriller, ve kterém hraje hlavní roli Harry Hole, svérázný policejní komisař a skvělý vyšetřovatel. Jestli jste prozatím žádnou knihu této série nečetli, udělejte něco pro sebe a přečtěte si je ve správném pořadí. Události na sebe totiž navazují, souvislosti a některé činy mají kořeny v některé z minulých knih a právě v knize Přízrak děj navazuje na události z předchozího thrilleru Levhart.


Takže, už jsou to tři roky, co se Harry Hole po událostech v thrilleru Levhart rozhodl odjet pryč. Bylo to proto, aby ušetřil problémy některým lidem ze svého okolí, na kterých mu záleží. Hlavně šlo o jeho bývalou lásku Rachel a jejího syna Olega. Odjel tedy zpět do Hongkongu. Ale i tam jej dostihla nepříjemná zpráva jako neodbytný přízrak. Jeden z bývalých kolegů v Norsku mu poslal informaci, že se Oleg pohyboval ve světě nebezpečných drog a teď byl obviněn z vraždy drogového dealera. Oleg sedí ve vězení a Harrymu nezbývá nic jiného, než dělat to jediné, co umí. Být policajtem a vyšetřit případ.

I když v minulých dílech byl Harry Hole ve službách policie, v knize Přízrak se ocitá zcela mimo. Po jeho příjezdu do Osla ho odmítnou angažovat a nechat ho řešit Olegův případ, a tak se bývalý komisař ocitá na velmi tenkém ledě. Bez policie v zádech se pouští na vlastní pěst do složitého pátrání po vrahovi. To ho odvádí hlouběji a hlouběji do světa drogových gangů, zkorumpované policie, podplacených úředníků, kteří rádi koukají stranou, když dostanou zaplaceno, bezohledných politiků, kteří se starají jen o vlastní prospěch, únosců, zločinců a vrahů…

Bez policejní ochrany se vydává do nebezpečných situací, ve kterých bude riskovat i vlastní život. Ale kvůli své lásce k Olegově matce je ochoten vše podstoupit a dostat osmnáctiletého mladíka ven z kriminálu. Při jeho pátrání po vrahovi ho pronásledují jak skuteční nepřátelé, tak i přízraky z vlastní minulosti.
Nenechejte si uniknout zajímavé články!
Informace o nových článcích, soutěžích, knihách a akcích Vám rádi pošleme e-mailem.
Související produkty
Picture of Krev na sněhu

Krev na sněhu

4.7 3
od 199

Levhart (Harry Hole 8. díl)

0.0 0
269
-18 %
221
Vyprodáno

Červenka (Harry Hole 3. díl)

5.0 1
369
-18 %
303
IHNED odesíláme
Like

Latest articles

Ve spolupráci s nakladatelstvím Albatros jsme snížili ceny u pár desítek titulů. A je z čeho vybírat! Nasytíme ty, kteří prahnou po napětí, ženám nabídneme romantiku i humor a v neposlední řadě uděláme radost i mladým čtenářům.
Přežila. To je to nejdůležitější, to je to, k čemu se celou dobu upínala a pro co deset let přežívala v děsivém vězení. Ale opravdu se vězení navždy zbavila, nebo jen získala Zlatou klec?
Není nadto uvelebit se s knihou na místě, které nám poskytuje maximální pohodlí. Jedině tak si čtení můžete užít naplno a hltat stránku za stránkou plnými doušky. Máme pro vás tipy, jak si udělat komfort v posteli a začíst se do prvních řádků.