Pravidla akce 2+1 ZDARMA na dětské knihy

.

1. ÚVODNÍ USTANOVENÍ

1.1. KNIHCENTRUM.CZ s. r. o., se sídlem Smetanovo náměstí 222/8, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava, IČ: 27854507, zapsána v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ostravě, oddíl C, vložka 31781 (dále jen organizátor), organizuje v termínu od 24. 10. do 31. 10. 2022, resp. do rozdání zásob marketingovou akci pod názvem 2+1 ZDARMA na DĚTSKÉ KNIHY (dále jen marketingová akce) a tímto stanoví pravidla a podmínky marketingové akce.

2. ZÁKLADNÍ PODMÍNKY MARKETINGOVÉ AKCE

2.1. Pokud v období od 14. 11. do 20. 11. 2022, resp. do rozdání zásob zákazník, který je fyzická osoba starší 18 let s trvalým pobytem na území České republiky, nakoupí dvě libovolné z těchto knih: 

Úžasná zvířata
Úžsaná havěť
Úžasná džungle
Úžasné stroje

 

v některé z kamenných prodejen KNIHCENTRUM.cz či na e-shopu KNIHCENTRUM.cz, získá nárok na knihu zdarma – Země robotů. Na e-shopu je možné v rámci jedné objednávky získat pouze jednu knihu zdarma.


2.2. Tato marketingová akce platí pro nákup únikových knih od nakladatelství BOOKMEDIA v kamenných prodejnách či na e-shopu KNIHCENTRUM.cz v daném období. Marketingová akce neplatí na nákup jakéhokoliv jiného produktu nebo elektronického dárkového poukazu na e-shopu KNIHCENTRUM.cz. Nákup zboží v prodejně či na e-shopu musí být realizován v období od 14. 11. do 20. 11. 2022, resp. do rozdání zásob. Ke každé objednávce je možné získat pouze jedenkrát knihu Země robotů zdarma.

2.3. Tato marketingová akce probíhá v kamenných prodejnách KNIHCENTRUM.cz. Každá z prodejen si vyhrazuje právo na vlastní přizpůsobení pravidel. Vztahuje se rovněž na nákup na e-shopu www.KNIHCENTRUM.cz.

2.5. Tato marketingová akce běží zároveň s obchodními podmínkami www.KNIHCENTRUM.cz.

3. ZÁVĚREČNÁ USTANOVENÍ

3.1. Organizátor není zodpovědný za technické chyby a omyly vzniklé v průběhu marketingové akce.

3.2. Organizátor si vyhrazuje právo na změnu pravidel, délku trvání, jakož i na zrušení marketingové akce jednostranně a z jakéhokoliv důvodu.

3.3. Organizátor má právo jednostranně vyřadit zákazníka z marketingové akce v případě podezření z porušení pravidel marketingové akce nebo použití neregulérních postupů. V případě vyloučení zákazníka z marketingové akce nemá takový zákazník právo na slevu a na úhradu nákladů, nebo škody, které by mu mohly vzniknout.

3.4. Organizátor marketingové akce není zodpovědný za škody na majetku, na lidech, na věcech, dále za zdravotní újmy způsobené získáním knihy zdarma. 

3.5. Tyto podmínky nejsou závaznou nabídkou ani veřejnou nabídkou k uzavření smlouvy.

3.6. Tato pravidla marketingové akce nabývají účinnost dnem jejich vyhlášení.

Ostrava 14. 11. 2022

Nenechejte si uniknout zajímavé články!
Informace o nových článcích, soutěžích, knihách a akcích Vám rádi pošleme e-mailem.
Like
Leave your comment

Latest articles

V únoru nám přituhlo a je třeba pořídit si žhavé knižní novinky, aby nás zahřály.
Jaké události aktuálně hýbou světem knihomolů a na co se můžeme už brzy těšit?
Thriller Dívka A je založený na skutečných událostech a nese podtitul Dům hrůzy. Ovšem čtenář, který očekává syrové popisy konkrétních hrůzných činů, které se v tomto záhadném domě odehrávaly, bude nejspíše zklamán. Zlo se v románu plíží tak nějak pomalinku a fádně, což je škoda, protože kdyby autorka zrovna toto propracovala více do hloubky, byla by kniha samotná jistě mnohem zajímavější.