Začít hrát
 
 

ŽHAVÁ EROTIKA O 40 % LEVNĚJI. Jen v červenci.

Potěšte děti dárkem za vysvědčení

Pokud patříte mezi ty, kteří nevědí, čím odměnit svoje děti za vysvědčení, máme právě pro vás pár super tipů.

S blížícím se koncem školního roku řeší snad všichni rodiče stejný problém, a to čím odměnit děti za vysvědčení. Přiznejme si, že většina z nás jej vyřeší třeba zmrzlinou nebo nějakými dobrotami. A co takhle pojmout celou věc trošku netradičně a obdarovat děti hezkou knihou, parádní únikovkou, nebo třeba hrnečkem?

Začínající čtenáře určitě potěšíte knihou Kouzelná třída. Jedná se o velmi čtivý a napínavý příběh třídy malých rošťáků, které dostane na starost mladá paní učitelka. Svými kouzelnými metodami je však promění na nejhodnější a nejchytřejší děti z celé školy. Kniha patří do série Kouzelná třída, která obsahuje celkem 11 napínavých příběhů. Další z knih, kterou jsme vybrali, je Čtyřlístek pro malé školáky, je plná zábavných aktivit a hravých listů. Najdete zde však i komiks, pohádky nebo třeba japonské origami. Provázet celou knihou vás budou Fifinka, Pinďa, Bobík a Myšpulín.

Opomenout bychom neměli ani úspěšnou knihu, kterou napsala naše kolegyně Markéta Bolfová. Kluk v kopačkách už oslovil celou řadu malých čtenářů. Děti se tak můžou ponořit do příběhu malého Tomáše, který se kvůli tatínkově práci musel přestěhovat na druhý konec země, kde ho čeká nejen nástup do nové školy, ale také namyšlený Michal, který se mu posmívá. Naučí se oba kluci nakonec táhnout za jeden provaz a vycházet spolu? Samozřejmě jsme mysleli i na zvídavé děti 😊. S knihou Lidské tělo mohou proniknout do všech zákoutí našeho těla a zjistí, jak funguje např. mozek a nervy, ale také rozmnožování. Součástí obsahu je navíc bonusová rozkládací dvoustrana. Pokud by vaše dítko chtělo objevovat svět, v knize Nové cestovatelské pohádky se může podívat dohromady na pět ostrovů a zažít spoustu dobrodružství. Tato kniha navíc získala ocenění Český bestseller v kategorii Česká beletrie pro děti a mládež.

Z kategorie young adult by děti mohla oslovit velmi žádaná série knih s názvem Evoluce. Která obsahuje celkem tři díly Evoluce Město přeživších, Evoluce Pramen života, Evoluce Věž zajatců. O čem je, se můžete dočíst v našem článku na blogu. Doporučit můžeme také žádanou žhavou dračí fantasy s názvem Čtvrté křídlo, nebo epické dobrodružství vynalézavé hrdinky s nelegální magickou schopností s názvem Amari a noční bratři.
Pokud vaše děti nejsou vášnivými čtenáři, sáhnout můžete po hře Ovce a vlk & zbojníci, Kvído 5 venkovních bojovek nebo únikovce Sherlock Holmes největší případ. Nebo taky po hrnečku Wednesday.

Čtvrté křídlo

Žhavá dračí fantasy, která uhranula svět!

Vstupte do brutálního a elitního světa válečné školy pro dračí jezdce, který pro vás vytvořila bestsellerová autorka Rebecca Yarros. Její Čtvrté křídlo v zahraničí boří literární žebříčky a sociální sítě. 

Dvacetiletá Violet Sorrengailová měla natoupit do kvadrantu písařů a žít poklidným životem mezi knihami. Ovšem velící generálka – její drsná matka – nařídila Violet, aby se připojila ke stovkám kandidátů, kteří se snaží dostat mezi navarrskou elitu: dračí jezdce.

Violet je menší než všichni ostatní, její tělo je křehké... a draci se s „křehkými“ lidmi nespojují. Spalují je! Aby se jí podařilo uspět, bude potřebovat veškerý svůj důvtip.

S každým uplynulým dnem je válka venku stále smrtelnější, ochranná zařízení království selhávají a počet obětí stále stoupá. Ještě horší je, že Violet začíná mít podezření, že vedení skrývá strašlivé tajemství.

Přátelé, nepřátelé, milenci. Každý na Basgiathské válečné škole má svůj program – jakmile sem nastoupíte, existují pouze dvě cesty ven: absolvovat nebo zemřít.

Kniha má nádhernou barevnou ořízku a v roce 2023 se stala se vítězem Goodreads Choice Award v kategorii Romantasy.

zobrazit více
od 349
IHNED odesíláme

Evoluce Město přeživších

Když Lucie a Jem spolu se skupinou dalších studentů cestují do Spojených států kvůli výměnnému pobytu, ani ve snu by je nenapadlo, co na ně čeká. Po nouzovém přistání letadla na letišti v Denveru si uvědomí, že svět, jak jej dosud znali, již přestal existovat. A to navíc nejspíše opravdu dávno. Přistávací dráha je zarostlá a letištní terminál opuštěný, nikde není ani živáčka. Město si bere zpátky příroda a na každém kroku na ně číhají všemožná nebezpečí. Zdá se dokonce, že se proti nim spikla i zvířata. Co se vlastně stalo? Během své nebezpečné cesty do centra města se dozvídají o nárazu komety a zničení civilizace. Stali se z nich jediní přeživší na ztraceném světě? A mají vůbec nějakou naději, když je proti nim nejspíše celá Země?
zobrazit více
286
IHNED odesíláme

Evoluce Pramen života

Po dlouhém cestování a překonání všech nástrah se Jem probouzí uprostřed enklávy, kterou i s přáteli tak zoufale hledal. Nejsou zde ale všichni. Katta zmizela beze stopy a Lucie leží na ošetřovně v kómatu i s malým squidem. Přátelé se snaží zjistit, jak by se mohli dostat zpátky do své doby, když jim vůdkyně GAIA prozradí šílený plán. Svým příchodem totiž nevědomky spustili do chodu velice nebezpečné věci. Nyní je v ohrožení celá planeta Země a Jem s ostatními se musí rozhodnout, zda se v blížící poslední bitvě postaví na stranu zvířat, nebo lidstva. Závěrečný díl trilogie Evoluce slibuje velké napětí a ukončení nečekaného dobrodružství skupinky mladých lidí, kteří při havárii letadla skončí místo na letišti v Denveru v budoucnosti.
zobrazit více
286
IHNED odesíláme

Evoluce Věž zajatců

Lucie a její přátelé konečně z posledních sil dorazí do města přeživších. Doufají, že budou konečně v bezpečí před útoky šílených zvířat a naleznou odpovědi na všechny své otázky. Ve městě ale není něco v pořádku. Jako by se lidstvo vrátilo ke svým počátkům a na zemi znova ožil středověk. Mladí lidé zjišťují, že nejsou první cestující časem a cesta domů přes zemi obřích a hrozivých squidů nebude vůbec jednoduchá. Zdá se, že jejich dobrodružství teprve začíná.
zobrazit více
286
IHNED odesíláme

Amari a Noční bratři

Epické dobrodružství vynalézavé hrdinky s nelegální magickou schopností. Vydejte se s Amari na stáž Úřadu pro nadpřirozené záležitosti pátrat po jejím bratrovi Quintonovi, nejlegendárnějším tajném agentovi všech dob... Objevte nadpřirozený svět plný kouzel, zkoušek, nebezpečí, dobrodružství, všelijakých tajemných udělátek a bytostí, které vás překvapí.

Quinton Peters byl nejoblíbenější kluk na Rosewoodském sídlišti pro nízkopříjmové rodiny, který získal stipendium na dvě z nejlepších amerických univerzit. Jenže když záhadně zmizí, jeho dvanáctiletá sestra Amari Petersová nechápe, proč se jeho zmizením nikdo víc nezabývá? Proč se o něm nepíše ve všech novinách? Proč o něm nemluví v televizi? A proč si policie ihned myslí, že se musel zaplést do něčeho nezákonného?

Ale pak Amari v bratrově skříni objeví tikající kufřík. Kufřík, který smí otevřít jen ona. Zdá se, že o Quintonovi toho opravdu hodně nevěděla. Zaslal jí nominaci na letní tábor na utajený Úřad pro nadpřirozené záležitosti. Amari si je jistá, že odpověď na to, co se s jejím bratrem stalo, musí být právě tam. Ale nejdřív se musí vypořádat s tím, že mořské panny, trpaslíci, sněžní muži a čarodějové doopravdy existují – a dostane k tomu příležitost hned, jakmile zjistí, že její spolubydlící je drakodlačice.

Amari musí soupeřit s dětmi z nejbohatších rodin v zemi, které se v nadpřirozeném světě pohybují celý svůj život, a nedělá jim problém odpovědět na otázku, které dvě z Velkých stvůr přebývají v Atlantském oceánu nebo kolik let je Merlinovi. Už jenom dostat se na Úřadu z jednoho místa na druhé je dost oříšek, když Amari naráží na cedule jako „SMĚR: Odbor tajných míst – anebo ne?“. A jako by to všechno nestačilo, každý ze stážistů absolvuje rituál, při němž je jeho vrozený talent rozvinutý v nadpřirozenou schopnost, která jim má pomoci při práci na Úřadě – jenže Amari získá schopnost, která je zakázaná a postavená mimo zákon. Jako by už tak dost nevyčnívala.

Když pak zlý čaroděj ohrožuje celý nadpřirozený svět a spolužáci Amari si myslí, že to ona je ten obávaný nepřítel, připadá si tak sama, jako ještě nikdy. Ale pokud neprojde třemi koly zkoušek, možná nikdy nezjistí, co se s Quintonem stalo.

zobrazit více
od 258
IHNED odesíláme

Kouzelná třída (1)

Hodný starý pan učitel už na děti nestačí. Potřeboval by do důchodu, ale nechce odejít, dokud nenajde vhodného nástupce. Někoho, kdo by měl děti opravdu rád. Když o tom bude v kabinetě přemýšlet, zaklepe na dveře velmi milá mladá dáma, která se uchází o místo učitelky. Pan učitel jí třídu předá a ona třídu rošťáků promění v nejhodnější a nejchytřejší děti na celé škole. Bude na to mít kouzelné metody...Knížka Kouzelná třída vás zavede do světa na pomezí mezi fantazií a realitou, do školního prostředí, které je blízké zejména dětem na počátku školní docházky. Přestože je kniha zařazena do edice Čtení pro prvňáčky, může ji číst kdokoliv, bez ohledu na věk. Napínavý děj bude jistě obrovskou motivací k samostatnému čtení.Svůj půvab knize dodávají i nádherné, dějově bohaté obrázky pana Drahomíra Trsťana.
zobrazit více
od 186
IHNED odesíláme
Akce

Čtyřlístek pro malé školáky

Kniha hravých listů je zaměřena především na děti od 5 do 8 let. Volně navazuje na Čtyřlístek pro předškoláky.

 

Děti budou při práci s touto edukační knihou prohlubovat zábavnou formou své tvořivé schopnosti. Budou plnit různé úkoly a procvičovat se v grafomotorice, logickém uvažování, představivosti a dalších dovednostech. Malí školáci tady kromě pracovních listů s rozmanitými úkoly najdou rovněž komiks, pohádky č japonské origami. Tato publikace tedy výborně poslouží každému malému školákovi k procvičení jeho dovedností z prvních tříd základní školy. A samozřejmě zde na děti čekají čtyři průvodci - kamarádi ze Čtyřlístku. Spolu s Fifinkou, Pinďou, Bobíkem a Myšpulínem si děti užijí skvělou zábavu.

zobrazit více
149
IHNED odesíláme

Kluk v kopačkách

Tomáš je školní fotbalová hvězda se spoustou kamarádů. Teď se ale musí kvůli tátově nové práci přestěhovat na druhý konec země. Čeká ho tu nejen nástup do nové školy, ale i noví, ne vždy přátelští spolužáci, z nichž nejhorší je populární a namyšlený Michal. Ten se Tomovi posmívá, že nemá mobil a bydlí u svého podivínského dědečka Divnovouse na Hejkalce – záchranné stanici pro lesní zvířata.

Soupeření obou kluků vyvrcholí dobrodružným úprkem před bouřícími živly na škole v přírodě a hlavně velkým fotbalovým turnajem. Naučí se nakonec školní rivalové táhnout za jeden provaz?

zobrazit více
od 237
IHNED odesíláme
Akce

Lidské tělo

Všichni máme tělo, které pro nás pracuje neúnavně každý den. Víte ale, jak funguje? Jaké procesy v něm každou vteřinu probíhají, aby nás udrželo naživu? To a ještě mnohem víc se dozvíte v této knize. Ohromí vás celkový počet buněk v těle, zjistíte, kolik krve protéká srdcem, nebo kolik váží kůže. Navíc proniknete do tajů komplexního počítače, který to všechno řídí, tedy mozku, a jeho šikovných pomocníků - nervů. Dozvíte se také, jak to chodí s rozmnožováním, a nahlédnete do tajů mezilidské komunikace. Pojďte s námi objevovat krásy lidského těla!

Kniha obsahuje navíc bonusovou rozkládací dvoustranu.

zobrazit více
149
IHNED odesíláme
Award

Nové cestovatelské pohádky

Trpaslík Honzík zná lípu a ta zase kouzelné zaklínadlo… A pomocí tohoto zaklínadla se Honzík může přenést na jakékoli místo na světě, které ho jen napadne. Nečeká sice, že být nejjižněji znamená ocitnout se v nejmrazivější částí naší Země, ale i tak se mu na jižním pólu nakonec zalíbí. Kromě toho se hned při další zastávce ohřeje na Madagaskaru nebo na Srí Lance. Dohromady se podívá hned na pět ostrovů, potká plno nových kamarádů a zažije nejedno dobrodružství. Pohádky jsou doplněny důmyslnými a zábavnými úkoly. Kniha je určena pro společné čtení rodičů a dětí a skvěle poslouží jako inspirace pro učitele mateřských škol.

Volné pokračování knihy Cestovatelské pohádky.

Kniha získala ocenění Český bestseller 2022 v kategorii ČESKÁ BELETRIE PRO DĚTI A MLÁDEŽ.

zobrazit více
204
IHNED odesíláme

Úniková hra SHERLOCK HOLMES Největší případ

S touto interaktivní knihou nebudeš o záhadném případu jen číst, ty ho budeš přímo řešit!

Ocitneš se v roli Sherlocka Holmese, nejproslulejšího detektiva všech dob. Tvým posláním bude získat ukradený vzácný diamant a překazit ďábelské plány Holmesova zločinného protivníka Moriartyho. Své pozorovací a logické schopnosti využiješ k odhalení vodítek, podle kterých zvolíš z nabízených možností tu správnou. Jenom ta ti umožní dohnat Moriartyho náskok v závodě s časem a případ vyřešit. Dokážeš to?

Napínavý interaktivní příběh vychází v edici Úniková hra a je určen dětem od devíti let.

zobrazit více
188
IHNED odesíláme

Hra cestovní Ovce a vlk & zbojníci

Zvládnete převést všechny ovečky do domku, než je sežere vlk? Klíčem k úspěchu je, když co nejvíc ovcí drží pohromadě, pak je na ně i hladový vlk krátký. Boj dobra se zlem budete řešit i v napínavé hře Zbojníci. Při transportu zboží z vesnice na městský trh se totiž můžete potkat s pěknými vyvrheli společnosti, kterými jsou zbojníci Očko, Pobertus nebo třeba Nemehlo.

Obě hry jsou prakticky sbalené v malé cestovní krabičce, takže je s sebou můžete vzít dětem na dovolenou, na chatu nebo na nejrůznější výlety. Hraním si budou procvičovat logické uvažování i strategické schopnosti.

Balení obsahuje: Oboustranný herní plán, 17 bílých figurek (ovce), 1 černá figurka (vlk), barevné figurky pro hru Zbojníci, pravidla. Pro 2–6 hráčů od 5 let.

zobrazit více
106
IHNED odesíláme

Kvído 5 venkovních bojovek

5 venkovních bojovek je sada 50 karet s pěti různými cestami za pokladem. V každé cestě za pokladem je krátký příběh rozdělený do deseti částí.

Příběh je uvedený na jedné straně kartičky, na druhé je úkol, který se k příběhu volně váže. Na konci cesty rodiče schovají dětem vlastní poklad, který děti dle instrukcí najdou.

Hra je v praktické plechové krabičce.

Témata bojovek: Indiánská moudrost, Cesta do pravěku, Kouzelníkův lektvar, 10 dračích zubů a Pirátský poklad.

Hra 5 venkovních bojovek - Cesty za pokladem obsahuje: 50 ilustrovaných karet s příběhy a úkoly a návod k přípravě bojovek.

Upozornění: hra neobsahuje poklad - ten musí rodiče připravit sami.

zobrazit více
224
IHNED odesíláme

Hrnek Wednesday (Friendship) 315ml

Keramický hrnek v objemu 315 ml. Hrnek je možné použít do myčky nádobí a mikrovlnné trouby.
zobrazit více
204
IHNED odesíláme
Nenechejte si uniknout zajímavé články!
Informace o nových článcích, soutěžích, knihách a akcích Vám rádi pošleme e-mailem.
Související produkty
Picture of Amari a Noční bratři
Čeština

Čtvrté křídlo

5.0 7
od 349
Čeština

Čtyřlístek pro malé školáky

5.0 1
149
IHNED odesíláme
Čeština

Evoluce Město přeživších

4.0 95
349 286
IHNED odesíláme
Čeština

Evoluce Pramen života

5.0 3
349 286
IHNED odesíláme
Čeština

Evoluce Věž zajatců

4.5 4
349 286
IHNED odesíláme
Čeština

Hra cestovní Ovce a vlk & zbojníci

0.0 0
129 106
IHNED odesíláme
Čeština

Kvído 5 venkovních bojovek

0.0 0
249 224
IHNED odesíláme
Čeština

Lidské tělo

0.0 0
149
IHNED odesíláme
Čeština

Nové cestovatelské pohádky

5.0 24
249 204
IHNED odesíláme
Čeština

Úniková hra SHERLOCK HOLMES Největší případ

0.0 0
229 188
IHNED odesíláme

Hrnek Wednesday (Friendship) 315ml

0.0 0
249 204
IHNED odesíláme
Like
Leave your comment

Latest articles

Měli vše, o čem kdy snili… dokonalý dům v dokonalém městě, milující rodinu a práci, která člověka naplňuje. Měli jeden druhého – alespoň do chvíle, než se kolečka zadrhla.
Román Kniha osudu íránské socioložky a psycholožky Parínúš Saníí, jež pracovala jako vedoucí výzkumného oddělení v Nejvyšší koordinační radě pro technické a odborné vzdělávání Ministerstva školství v Íránu, je v její rodné zemi zakázán. Proč? Protože podává reálný obraz íránské společnosti a přístupu zejména k ženské otázce v jeho surové podobě. Postavení žen v těchto končinách není zrovna ukázkové, to už víme, ale prozatím máme k dispozici velmi málo autentických výpovědí žen, kterých se to přímo týká.
Vincent King před třiceti lety zapříčinil smrt sedmileté dívenky. Po odpykání trestu se vrací do rodného města. Brzy dojde k tragické události a poté další. Kam je člověk ochoten zajít, aby ochránil své blízké? Co jsme schopni udělat z pomsty a co z lásky? Existuje dobro a zlo. To mezitím se nazývá život.