Akce

Omnibus Svaté kosti Kosti v písku Kosti na popel

EAN:9788073818043
V hlavní roli Temperance Brennanová
Manufacturer: BB ART

Toto zboží již není možné objednat. Zboží bohužel nelze dodat, je úplně vyprodáno také u nakladatele. Nastavte si Hlídacího psa, abyste byli informování o případné změně.

Availability: Vyprodáno
349 Kč
286 Kč
349 Kč
286 Kč
Annotation
Svaté kosti, Kosti v písku, Kosti na popel jsou tři případy doktorky Temperance Brennanové v jednom svazku. Autorka knih Kathy Reichs je stejně jako její hrdinka soudní antropoložka, kterou policie povolává na pomoc ke zvlášť komplikovaným případům. A také velice půvabná dáma.

Svaté kosti
Vyšetřování případů, které mají své kořeny v daleké minulosti, je vždy vzrušující a nebezpečné. Pro Tempe Brennanovou vše začalo nenápadně, přidělený úkol zněl ohledat tělo nalezené v ulicích Montrealu. První, co zjistí je, že zavražděný muž byl ortodoxní žid a jeho úmrtí je i pro ni záhadou. Nápovědou by měla být fotografie, kterou ji podstrčí neznámý muž. Všechny stopy se sbíhají v jednom bodu, a tím je možnost nálezu Kristových ostatků. Tempe spolu s detektivem Ryanem odjíždí do Izraele. Jedná se skutečně o převratný objev nebo dokonalou mystifikaci?

Kosti v písku
Archeologický kurz pro studenty není místo, kde by docházelo ke zločinům. Jakmile Tempe Brennanová zaskočí za nespolehlivého kolegu a převezme jeho skupinu na vykopávkách v Jižní Karolíně, začne se v okolí objevovat jedna mrtvola za druhou. Na starém indiánském pohřebišti se mezi kosterními pozůstatky původních obyvatel objeví kosti člověka moderní doby, který zemřel zcela nedávno násilnou smrtí. Tempe zůstává na přání své dávné přítelkyně a místní koronerky Emmy Rousseaové v Charlestonu a pomáhá s vyšetřováním.

Kosti na popel
Tempe Brennanová se stejně jako všichni potýká s temnými okamžiky své vlastní minulosti. Když kdysi v kanadské Akádii zmizela její nejlepší přítelkyně Évangeline, byla to velká a nepochopitelná ztráta. Záhada jejího zmizení nebyla vysvětlena ani po třiceti letech. Když je Tempe povolána k prohlídce nálezu dívčí kostry právě v tomto městě, naplní ji naděje i strach, že by se mohlo jednat o její přítelkyni. Ale s touto kostrou není něco v pořádku…
Products specifications
Podnázev V hlavní roli Temperance Brennanová
Druh sortimentu Kniha
Autor Kathy Reichs
Značka BB ART
V prodeji od 24.11.2010
Rok vydání 2010
Pořadí vydání 1. vydání
Rozměry 16.5 x 21.0 x 7.0 cm
Hmotnost 0.96 kg
Počet stran 784
ISBN 978-80-7381-804-3
EAN 9788073818043
Interní kód 0104986
Produktový manažer Tereza Wawreczková (tereza.wawreczkova@knihcentrum.cz)
Ceny dopravy