Začít hrát
 
Akce

Omnibus Oběť v pasti, Nečekaná oběť, Tajná oběť

Pevná s přebalem matná
EAN:9788074612695
Manufacturer: BB ART

Toto zboží již není možné objednat. Zboží bohužel nelze dodat, je úplně vyprodáno také u nakladatele. Nastavte si Hlídacího psa, abyste byli informování o případné změně.

Availability: Vyprodáno
399 Kč
327 Kč
399 Kč
327 Kč
Annotation

Lucas Davenport musí dodržovat pravidla jako málokdo druhý. Je členem oddělení vražd minneapoliského policejního sboru. Jenže vražd bez motivu, beze stopy po pachateli, bez důkazů přibývá. Lucas Davenport dochází stále více k přesvědčení, že když protivník nedodržuje pravidla vražedné hry, jediný způsob, jak jej dostat, je začít porušovat svá vlastní, vnést do řádu hry chaos.

Oběť v pasti
Bohatá a úspěšná psychiatrička Andi Manettová a její dvě dcery se stanou oběťmi únosu. O pár hodin později stojí Lucas Davenport uprostřed parkoviště, kde k únosu došlo, a jeho neklamný instinkt zkušeného detektiva mu říká, že právě začíná jeden z nejhorších případů, na nichž kdy pracoval. Člověk, který dokáže unést děti… Davenport přechází do útoku – přestože je jeho protivník psychopat, je inteligentnější a chladnokrevnější než kterýkoli z předchozích pachatelů, s nimiž se potýkal. Únosce. Násilník. Zlovolný zabiják, který si rád hraje se svou obětí i s vyšetřovateli…

Nečekaná oběť
Vyšetřovatelé pod vedením Lucase Davenporta se dlouhé měsíce snažili vystopovat bankovní lupičky jménem Candy a Georgie LaChaiseovy, a když je konečně dopadli, ženy se nenechaly odvést jen tak. Ve výsledné přestřelce přišly obě o život – a Davenportova noční můra byla na světě. Jejich společníci jsou totiž ještě horší, než byly ony – platí to zejména pro manžela jedné, který je zároveň bratrem druhé. Tento velice násilný muž přísahá policistům pomstu. Začíná boj o čas.

Tajná oběť
Daniel S. Kresge, předseda správní rady minneapoliské banky Polaris, je zastřelen během každoročního loveckého zájezdu se svými kolegy, když na posedu číhá na jelena. Vyšetřování se ujímá Lucas Davenport. Případ mrtvého bankéře se zdá být jasný: buď ho zavraždil některý z ambiciózních zaměstnanců, nebo nespokojená manželka, s níž byl v rozvodovém řízení. Postupně vše ukazuje na člena vedení banky Wilsona McDonalda. Když už je Davenport o jeho vině rozhodně přesvědčen, McDonalda nečekaně zastřelí jeho manželka. Konec případu? Ne tak docela…

Products specifications
Název v originále Mind Prey, Sudden Prey, Secret Prey
Druh sortimentu Kniha
Autor John Sandford
Značka BB ART
V prodeji od 16.01.2013
Rok vydání 2012
Pořadí vydání 1. vydání
Rozměry 17.0 x 21.5 x 6.0 cm
Hmotnost 0.91 kg
Vazba Pevná s přebalem matná
Počet stran 720
ISBN 978-80-7461-269-5
EAN 9788074612695
Interní kód 0136309
Produktový manažer Tereza Wawreczková (tereza.wawreczkova@knihcentrum.cz)
Ceny dopravy