Začít hrát
 
  • Zákaznická linka 597 490 490

O čem se mluví aneb Letem knihomolským světem

Jaké události aktuálně hýbou světem knihomolů a na co se můžeme už brzy těšit?

Patříte mezi fanoušky nesmrtelného seriálu Přátelé? Pak by vám rozhodně neměla uniknout oficiální kuchařka plná receptů inspirovaných jídlem, které k postavám z Přátel prostě patří. Na své si přijdou ostřílení šéfkuchaři po vzoru Moniky, nadšenci do cateringu jako byla Phoebe i rození fanatici Joeyho typu. Tahle kuchařka plná fotografií a snadných návodů je skvělým průvodcem po všech delikatesách z Přátel.


Jak daleko byste byli ochotni zajít kvůli práci? Shay pracuje přes deset let v rádiu a nikdy ji nenapadlo, že by měla pracovat kdekoliv jinde. A to i přesto, že jí nový kolega Dominik, co zrovna vystudoval žurnalistiku a ví všechno nejlíp na světě, leze dost na nervy. Jako by to nestačilo, potýká se jejich rádio s odlivem posluchačů a hledá nový impuls, jenž ho udrží v provozu. Shay proto navrhne pořad s názvem „Ex v éteru“, kde budou rozdávat rady do vztahu dva moderátoři, kteří spolu dříve chodili. Jenže než aby sháněli reálnou dvojici, rozhodne se vedení rádia do role expartnerů obsadit právě Shay s Dominikem, kteří se stejně neustále popichují. Čím víc času spolu ti dva tráví, tím větší podvod se z celého pořadu stává. Humorný román autorky Rachel Lynn Solomon dorazí na sklad už na konci srpna.

 

Knižní předloha oblíbené filmové série Netflixu Stánek s polibky se konečně dočkala také českého vydání. Hlavními postavami románu Beth Reeklesové jsou nejlepší kamarádi Elle a Lee. Ti bez sebe už odmalička nedají ani ránu, ví o sobě všechno a jejich přátelství nemůže nic ohrozit. Teda jen do té doby, než Elle poruší jedno ze základních pravidel a zamiluje se do Leeova staršího bráchy. Co na tom, že je Noah ten nejhezčí kluk ze školy s pověstí rváče a drsňáka, pravidla nejlepších přátel se porušovat nemají. Diváci Netflixu už možná po třech filmech ví, jak tenhle příběh dopadne, ale teď je ideální doba na to sáhnout po knížce a tuhle letní romanci si připomenout někde u vody.


Co kdyby všechno, co znáte, bylo najednou jinak? Pro Annie Beyersovou to měl být úplně obyčejný den. Když se však probudí v nemocnici, zjistí, že měla autonehodu. Lékaři neví nic o její dceři, kterou ten den vezla k pediatrovi. Jako by nikdy neexistovala, stejně jako posledních pět let jejího šťastného života. Teď žije na Manhattanu, rozvádí se, se sestrou Marcie, kterou roky neviděla, jsou najednou nejlepší kamarádky… Proč si Annie pamatuje věci, které se údajně nikdy nestaly? Nebo jí všichni kolem lžou? Pravdu mezi vzpomínkami a realitou hledá román Den jako tenhle Kelley McNeilové.

 

Dětská fantasy série Nikdyuš se nejspíš brzy dočká muzikálové adaptace. Příběh Morrigan Crowové, která se narodila v ten nejnešťastnější den, všichni ji obviňují, že má na svědomí každou místní pohromu, a je kvůli kletbě odsouzena zemřít v den svých jedenáctých narozenin, už nejspíš znáte. Teď se dostal do hledáčku společnosti Paramount, která jej hodlá zpracovat jako muzikál v režii Michaela Graceyho. Tak snad z toho bude alespoň stejně dobrá podívaná, jako byl Největší showman.


Markéta Kubalová 

Nenechejte si uniknout zajímavé články!
Informace o nových článcích, soutěžích, knihách a akcích Vám rádi pošleme e-mailem.
Související produkty

Přátelé Oficiální kuchařka ze seriálu Přátelé

0.0 0
499
-18 %
409
IHNED odesíláme

Nikdyuš

4.0 1
349
-15 %
297
IHNED odesíláme
Like
Leave your comment

Latest articles

Ve spolupráci s nakladatelstvím Albatros jsme snížili ceny u pár desítek titulů. A je z čeho vybírat! Nasytíme ty, kteří prahnou po napětí, ženám nabídneme romantiku i humor a v neposlední řadě uděláme radost i mladým čtenářům.
Hagen je malé ospalé městečko. Všichni se tu znají a domnívají se, že o svých sousedech ví naprosto všechno. Městem otřese chladnokrevná vražda manželského páru, ale to není nic v porovnání s tím, co bude následovat. Vyšetřovatelka Kylie Milliardová si není jistá, jestli by nebylo lepší nepátrat po pravdě.
Deskové hry jsou oblíbenou kratochvílí napříč věkovými kategoriemi. Které u našich zákazníků v tomto roce zvítězily?