Začít hrát
 
 

Právě je správný čas pořídit si čtení od Larse Keplera! Od 199 Kč. 

Kukyho knižní cestování

Vydejte se s námi na cestu plnou dobrodružství! Hrajeme celý červenec o zájezd pro dvě osoby od Radynacestu.cz, dvě zpáteční letenky z Letiště Ostrava, skvělou kávu od Kafe naRuby a samozřejmě hromadu knih.

Pojďte se s Kukym vydat na napínavou knižní cestu na našem webu. Hra Kukyho knižní cestování probíhá celý červenec!
Jedinou podmínkou pro účast ve hře je se přihlásit nebo zaregistrovat na našem webu.

Zapojit do hry se můžete kdykoliv až do 31. 7. 2024.

👉ZAČÍT HRÁT👈

Co můžete vyhrát?

 1. Radynacestu.cz: Oddechový zájezd pro 2 osoby do města termálů – Budapešti včetně balíčku vybavení pro cestovatele v celkové hodnotě 10 000 Kč + konverzace na cesty v osmi jazycích

 2. Letiště Ostrava a.s.: Zpáteční letenky pro dva do Varšavy s parkováním na letišti zdarma + konverzace na cesty v osmi jazycích

 3. Kafe naRuby: Voucher v hodnotě 1000 Kč na kávu dle vlastního výběru

 4. DinoPark: Rodinná vstupenka + Balíček z nakladatelství BOOKMEDIA: Dinosauři, Dinosauři: Z papíru a dalších materiálů
 5. Balíček MojeRomantika.cz: Dárkový balíček edice Bojovníci z Havaje
 6. Balíček z nakladatelství KAZDA: Jak snížit krevní tlak přírodní cestou, Jak snížit cholesterol, Půst Restart těla a mysli, Buďte v 50 fit jako ve 30
 7. Balíček z nakladatelství JOTA: Nejlepší omyl mého života, Pravidlo tří zdrojů, Jak svět přichází o doktory, Jižanské stromy divné ovoce nesou
 8. Balíček z nakladatelství HOST: Tíha viny, Hora v moři, Doma na cestách, Jak ulovit malou štiku, Teorie zmizení
 9. Balíček z nakladatelství PRÁH: Fotbalovník, Hokejovník
 10. Balíček z EDICE ČESKÁ TELEVIZE: Krajinou vína po Slovensku, Technické památky českých zemí, Modrá krev
 11. Balíček od značky TREFL: Puzzle Tlapková patrola Dream Team 24maxi, Puzzle Santorini, Řecko 1500 dílků
 12. Balíček z nakladatelství APETIT: Slaná vejce, Líná kuchařka, Studené večeře, Mrkev, dýně, cuketa

 

Každý výherce navíc získá vzorek naší speciální knihomolské edice kávy od Kafe naRuby!

Hlavní výhry jsou vystaveny na jméno výherce/výherkyně a jsou tedy nepřenosné. 


Jak získávat body do hry?


1. Uhádnout názvy knihy

Každý den od 1. do 31. 7. 2024 zveřejníme jednu hádanku. Můžete získat až 50 bodů za správnou odpověď. Máte neomezený počet pokusů, případně můžete využít některou z nápověd ve hře.


2. Napsat recenzi na jakýkoliv produkt z našeho e-shopu

Pokud napíšete hodnocení v délce alespoň 300 znaků na jakoukoliv knihu, deskovou hru nebo jakýkoliv jiný produkt z našeho e-shopu, můžete získat dalších 30 bodů do hry. Zpětná vazba je pro nás důležitá. Do hry vám započítáme maximálně 31 hodnocení, tedy lze získat až 930 bodů do hry navíc. Hodnocení musí být vaše vlastní (jedinečné), plagiáty neuznáváme. Každé recenze si moc vážíme, protože tím pomáháte v rozhodnutí i dalším zákazníkům. Proto pokud ohodnotíte více produktů, o body ani tak nepřijdete a připočteme vám je do Věrnostního programu, kde si za ně snadno vyberete některou z odměn. 

3. Nákup knih ze hry
Pokud uhádnete knihu, můžete si ji zakoupit se slevou 10 % navíc ke všem stávajícím slevám! Do hry se snažíme vždy vybírat novinky, nebo upozornit na zajímavé tituly, které vám rozhodně udělají v knihovničce radost. Za každý zakoupený produkt, jenž se objeví ve hře, získáte dalších 40 bodů.

Čím více bodů, tím větší šance na výhru! Jdete do toho s námi?


👉ZAČÍT HRÁT👈

 
Kompletní pravidla ke hře.

V případě jakýchkoliv dotazů ke hře se na nás neváhejte obrátit na e-mailu: hra@knihcentrum.cz

Nenechejte si uniknout zajímavé články!
Informace o nových článcích, soutěžích, knihách a akcích Vám rádi pošleme e-mailem.
Like
Leave your comment

Latest articles

Román Kniha osudu íránské socioložky a psycholožky Parínúš Saníí, jež pracovala jako vedoucí výzkumného oddělení v Nejvyšší koordinační radě pro technické a odborné vzdělávání Ministerstva školství v Íránu, je v její rodné zemi zakázán. Proč? Protože podává reálný obraz íránské společnosti a přístupu zejména k ženské otázce v jeho surové podobě. Postavení žen v těchto končinách není zrovna ukázkové, to už víme, ale prozatím máme k dispozici velmi málo autentických výpovědí žen, kterých se to přímo týká.
Vincent King před třiceti lety zapříčinil smrt sedmileté dívenky. Po odpykání trestu se vrací do rodného města. Brzy dojde k tragické události a poté další. Kam je člověk ochoten zajít, aby ochránil své blízké? Co jsme schopni udělat z pomsty a co z lásky? Existuje dobro a zlo. To mezitím se nazývá život.
Léto je v plném proudu a je to rozhodně ten nejlepší čas na čtení. S námi vám žádné dobrodružství neuteče, mrkněte na novinky, které vycházejí v první polovině prázdnin.