Kuchařky, které právě frčí

Zůstali jste doma s dětmi, které teď nemůžou do školy? Přemýšlíte, co nakoupit a uvařit? Není jednoduché vymýšlet každý den nějaké nové recepty. Proto jsme tu my, abychom vám pomohli. Jak? Objednejte si kuchařky, které právě frčí. Uvidíte, že s nimi vám vaření a pečení půjde lépe od ruky. A můžete zapojit i děti!
📖Není nad vůni čerstvě upečeného chleba! Autorka knihy Ruce v mouce Iva Trhoňová nás ubezpečuje, že připravit domácí pečivo není složitá věc. A protože jsme o této knize na našem blogu psali už několikrát, pojďme se na příspěvky podívat znova. Když kuchařka Ruce v mouce v roce  2018 vyšla, hned jsme Ivu Trhoňovou vyzpovídali, tady je ROZHOVOR. Pustíte si raději video, než abyste louskali text? Tady je :-)


📖
Chcete vidět dobroty, které upekla naše kolegyně podle této kuchařky? Poté, co uvidíte fotky připojené k RECENZI NA RUCE V MOUCE, tak určitě neodoláte. Vůně pečiva k vám prosákne jistě i přes monitory!

Co na to říkáte? Pořídíte si tuto knihu a dáte se do pečení? A ještě pro ty, kterým by nestačila, můžeme doporučit druhou autorčinu kuchařku - Upečeno s láskou. Na tu máme také pěknou RECENZI.
Neváhejte a zkuste si doma upéct chleba. Pokud jste doma, máte jedinečnou příležitost, jak se nevymlouvat, že nemáte čas:-) Všem pekařům přejeme hodně úspěchů!

📖Super lehké, super rychlé a extrémně dobré!

Chcete mít jídlo připravené opravdu rychle? Nejjednodušší vaření, které jste kdy vyzkoušeli najdete v knze Nakrájej, zabal a upeč!, můžeme vám zaručit, že v kuchyni nestrávíte zbytečný čas.


Nebudete potřebovat ani kuchyňskou váhu, ale pouze pečicí papír a tuto knihu! Suroviny si naskládáte na šablonu, zabalíte a šoupnete do trouby. Věříme, že s touto kuchařkou si vaření a pečení zamiluje úplně každý.

Stačí si na knihu připravit pečicí papír, naskládat na něj suroviny a pak celý balíček upéct v troubě. 


📖Uvařeno a upečeno máme, teď to chce ještě trochu dobrého moku. Pojďme si posvítit na knihu s úžasnou obálkou.  Vyzkouzlit vynikající a neotřelý likér zvládnete i sami doma. Takto nás láká anotace ke knize Domácí výroba likérů, ve které najdete přes 50 receptů na výrobu likérů z bylin a květů. Výhodu budou mít asi ti z vás, kteří si pěstují bylinky na zahrádce nebo na balkoně. A ti, kteří je doma nemají, určitě nebudou mít problém si je obstarat.

Nechte vařit své ratolesti


📖Kuchařka pro teenagery vyšla před dvěma roky a může se pyšnit oceněním v celosvětové soutěži Gourmand Cookbook Awards , a to ne ledajakým, získala krásné 1. místo

 

Kniha je rozdělena do sedmi tematických kapitol, kam autorka Julie Kučerovská (v době vydání knihy jí bylo 16 let) zařadila recepty pro nejrůznější každodenní i slavnostní příležitosti. Najdete v ní tipy na zdobnou a chutnou víkendovou snídani, menu na nedělní oběd, vánoční pohoštění, zábavný piknik v parku nebo občerstvení na párty, ale i na zdravé a syté svačiny nebo rychlou vegetariánskou večeři.

Jednoduché a rychlé recepty přesvědčí mladé čtenáře, že není třeba mít strach, protože když všechny s přehledem zvládne stejně stará Julie, proč by nemohli oni?

📖Možná byste se rádi u svých dětí dočkali tohoto zvolání: Už umím vařit jako maminka!
Pro vás máme tip na Kuchařku pro děti - Bezva recepty krok za krokem, se kterou bude vaření pro holky i kluky hračka:-). Naučí se krájet, sekat, šlehat, zdobit, péct a mnoho dalšího. Zkuste zapojit do vaření vaše děti, pořiďte jim tuto knihu bezva receptů. Uvidíte, jak jsou šikovné. 

Sladká tečka na závěr


📖Někteří z nás sladkému neholdují, ale je spousta mlsounů, kteří neodolají. Právě frčí kniha Josefa Maršálka Moderní česká cukrařina. Pokud jste o ní ještě neslyšeli, nechte se inspirovat naší recenzí od Markéty, která se pustila do přípravy waflových řezů s džemem z kiwi a zázvoru.

Recepty prestižními cenami ověnčeného cukráře, který pekl i pro britskou královnu, mají pouze jednu nevýhodu: NIKDY NEBUDETE MÍT DOST!


📖Poslední tip na sladké mňamky - knihy Heleny Vybíralové jsou velmi oblíbené a neznáme nikoho, kdo by si na dobrotách připravených podle jejích receptů nepochutnal.

Nenechejte si uniknout zajímavé články!
Informace o nových článcích, soutěžích, knihách a akcích Vám rádi pošleme e-mailem.
Související produkty

Domácí výroba likérů

0.0 0
299 245
IHNED odesíláme
Čeština

Nakrájej, zabal a upeč!

5.0 1
99
IHNED odesíláme

Kuchařka pro teenagery

5.0 2
499 409
IHNED odesíláme

Kuchařka pro děti Bezva recepty krok za krokem

0.0 0
299 254
IHNED odesíláme

Helenčino pečení (1-5)

4.0 1
649 532
IHNED odesíláme
Like

Latest articles

Uměly by vaše děti odpovědět na otázku, proč se slaví Velikonoce? Tvoříte s nimi každoročně tradiční velikonoční ozdoby? Pokud ne, měli byste to rychle napravit.
Hustý mysteriózní příběh. Klasifikují ho sice jako horor, ale dá se to přečíst zcela v pohodě bez zšedivění vlasů ze strachu. Silný je zde hlavně prvek rodinného dramatu.
Jak byste malému dítěti vysvětlili, proč máte jinou „nežádoucí“ víru? Jak byste mu vysvětlili šílenou ideologii nacistů? Přesně takové otázky si pokládá Hannah, hrdinka románu Nové nebe autorky Margit Steinborn. Strhující a silný příběh vypráví o naději a lásce na pozadí těch nejděsivějších událostí druhé světové války.