Začít hrát
 
  • Zákaznická linka 597 490 490

Krev na sněhu 2

Krev na sněhu 2 s podtitulem Více krve slavného autora severských thrillerů Jo Nesba zve daleko na sever, za polární kruh, kde slunce zůstává na obloze celé měsíce bez přestávky.
Krev na sněhu 2Krev na sněhu 2 s podtitulem Více krve slavného autora severských thrillerů Jo Nesba zve čtenáře daleko na sever, za polární kruh, kde slunce zůstává na obloze celé dlouhé měsíce bez přestávky.

Přesně tam se vypravil Jon.
Kriminálník na útěku nemá moc na výběr, kam rychle zmizet.
Buď uteče a chvíli ještě přežije nebo ho čeká okamžitě jistá smrt.
Snad když se ztratí v nehostinné krajině za polárním kruhem, dostane se z dosahu mocného šéfa podsvětí, pro kterého chvíli pracoval.

Osamělý muž ponořený do smutku z nedávné ztráty přijíždí do malého norského městečka poblíž severovýchodní hranice. Říká o sobě, že se jmenuje Ulf a nemá moc chuť vysvětlovat, co na tomto pustém konci světa hledá. Místní obyvatelé vypadají poněkud jinak, než čekal, zaostale, jako z minulého století.
Nejdřív se ho vyptávají a na mnoho otázek není odpověď.

Pak mu nabídnou jídlo, přístřešek a  - pušku.

Ulf začíná nový život. Ve starém dřívějším životě pracoval pro jednoho z nejkrutějších drogových bossů v Oslu. Pro muže, jehož vliv, moc i pověst překračuje daleko norské hranice.
Co pro něj dělal?
Řešil problémy všeho druhu. Jenže z lovce se stala kořist a právě Ulf se pro svého bývalého šéfa stal problémem, který je nutné vyřešit. Ulf nečeká milost, ani nepropadá zoufalství. Tohle je jeho realita.

Kdo ví, možná tohle prapodivné město, chýše uprostřed pustiny, kde fičí ostrý ledový vítr, Lea vdova a matka a jeden malý zvědavý místní kluk jménem Knut dají Ulfovi šanci na vykoupení. A mezitím bude čekat na příchod těch, kdo ho mají uštvat a zabít. Nemá ani tušení, jak moc blízko už jsou…
 
Nenechejte si uniknout zajímavé články!
Informace o nových článcích, soutěžích, knihách a akcích Vám rádi pošleme e-mailem.
Související produkty
Picture of Krev na sněhu

Krev na sněhu

4.7 3
od 199

Půlnoční slunce

0.0 0
od 179
Like

Latest articles

Přežila. To je to nejdůležitější, to je to, k čemu se celou dobu upínala a pro co deset let přežívala v děsivém vězení. Ale opravdu se vězení navždy zbavila, nebo jen získala Zlatou klec?
Není nadto uvelebit se s knihou na místě, které nám poskytuje maximální pohodlí. Jedině tak si čtení můžete užít naplno a hltat stránku za stránkou plnými doušky. Máme pro vás tipy, jak si udělat komfort v posteli a začíst se do prvních řádků.
Nastupovat, vyplouváme! Kam? Přece na Dinoostrov, místo, kde se zastavil čas a my můžeme pozorovat pravěké velikány na vlastní oči.