Začít hrát
 
 

Právě je správný čas pořídit si čtení od Larse Keplera! Od 199 Kč. 

Knižní novinky pro děti - únor 2018

Jsou tady! Knižní novinky pro děti a mládež, které vycházejí v únoru.
Pokud máte doma děti, které rády experimentují, určitě ocení Kniha plná experimentů. Najdou v ní otázky spojené s fungováním okolního světa a s touto knihou mohou své teoretické znalosti uplatnit v praxi, vyzkoušet si jednoduché experimenty.

Další knihou ze soudku populárně naučné literatury pro děti a mládež je Věda hrou. Na 120 pokusech si mohou děti ověřit, jak funguje teploměr, jak pracuje potrubní pošta, nebo si budou moct vyrobit malé tornádo. Knihou je bude provázet profesor Hokus Pokus. Kniha je určena pro zvídavé kluky a holky od 7 let.

A protože právě sledujeme úspěchy našich sportovců na zimní Olympiádě, mohla by se vašim ratolestem líbit kniha Česká zima. Tato kniha připomene některé z úspěchů našich sportovců, kteří toho hodně dokázali na lyžích i na bruslích a nesmazatelně se zapsali do historie zimních sportů.

Pro předškoláky tady máme jako tip na knihu české autorky Markéty Harasimové Z deníku kočičky Ťapičky. Je interaktivní a děti v ní kromě příběhu najdou také úkoly, ve kterých budou hledat rozdíly, vybarvovat omalovánky nebo pomáhat Ťapičce najít cestu ven z bludiště. Díky větším písmenům je knížka vhodná také pro první čtení malých školáků.

Těm, kteří holdují fantasy, by se mohla líbit kniha Kdo vydrží bydlet s bohy?
Dokážeš si představit, že by se u tebe v obýváku usadili olympští bohové, zabrali si tvůj oblíbený gauč a chtěli ti pomoct zachránit svět? Kdyby se to alespoň nezačalo komplikovat! Héra jim zakázala používat magické schopnosti, takže boj s Thanatem, démonem smrti a jeho matkou Nyx, je téměř marný. Vzdát to ale nesmějí. Nastal čas objevit nové hrdiny! Stanou se jimi Elliot a jeho kamarádka ze znamení zvěrokruhu Panna? Jestli jim bohové pomůžou, to už prozradí dětem samotná kniha.

U fantasy knih ještě zůstaneme a podíváme se na příběh, který přináší Smrtonoš. Dobrodružství, kde nechybí záhady, intriky, vás zavede za smrtonoši, kteří se oblékají trendy a jejich kosy jsou podobné mobilům. Jedním takovým je Sod, jenž začne své smrtonoší povinnosti zanedbávat. A to jde potom do tuhého!

Druhý díl světového bestselleru - Alenka v říši zombií Za zrcadlem vás opět zavede za Alenkou Bellovou. Ta ztratila nejen rodinu, ale také přátele i domov. Myslela si, že víc už ztratit nemůže. Mýlila se. Po posledním útoku zombií se s ní začíná dít něco podivného. Zrcadla ožívají a ona slýchává šepot mrtvých. Ale co je na tom nejhorší? Někde v jejím nitru se vzmáhá odporná temnota, která ji nabádá ke strašným činům. Nikdy dřív nepotřebovala svého přítele Cola Hollanda tolik jako teď. Jenže on se od ní najednou odtahuje… a od všech ostatních také…

Vychází také třetí díl oblíbené dívčí série se sympatickou hrdinkou v hlavní roli je tentokrát nazvaný Superkrávy v ohrožení. Tentokrát se o Annu Beu zajímají dva kluci najednou. Jak to asi dopadne? Kniha je určena čtenářům od 10 let.

Krásnou obálku ocení jistě nejen děti u knihy Šedík a Bubi. Svým obsahem i zpracováním je určena začínajícím čtenářům a díky speciálnímu typu písma usnadňuje čtení těm čtenářům, kteří se potýkají s dyslexií. Pojďte spolu s Šedíkem - malým kotětem hledat vlastní pelíšek a seznámit se s jeho novou kamarádkou, ztracenou čepicí Bubi.

Vypravte sena soukromý ostrov poblíž Floridy ve fantasy knize ReplikaDvě dívky, dva příběhy, jeden román. Lyře neboli číslu 24 se podaří utéct z utajovaného vědeckého střediska, v němž se nachází tisíce lidských replik. Gemma začne zkoumat děsivou minulost své rodiny. Když se náhodou setkají, jejich osudy se protnou. Vyprávění se navzájem zrcadlí a každé obsahuje detaily nezbytné pro to druhé. Je jen na vás, jestli budete číst knihu po kapitolách, nebo jako dva nezávislé texty.
Nenechejte si uniknout zajímavé články!
Informace o nových článcích, soutěžích, knihách a akcích Vám rádi pošleme e-mailem.
Související produkty
Čeština
Picture of Kniha plná experimentů
Čeština

Kniha plná experimentů

0.0 0
299 245
Vyprodáno
Čeština

Česká zima

0.0 0
249 212
Vyprodáno
Čeština

Z deníku kočičky Ťapičky

4.6 5
199 163
IHNED odesíláme
Čeština

Kdo vydrží bydlet s bohy?

0.0 0
249 204
Vyprodáno
Čeština

Smrtonoš

0.0 0
299 245
Vyprodáno
Čeština

Alenka v říši zombií Za zrcadlem

5.0 1
329 270
Vyprodáno
Čeština

Alenka v říši zombií

3.0 1
269 221
Vyprodáno
Čeština

Šedík a Bubi

5.0 2
329 296
IHNED odesíláme
Like

Latest articles

Román „Kniha osudu“ íránská socioložky a psycholožky Parínúš Saníí, jež pracovala jako vedoucí výzkumného oddělení v Nejvyšší koordinační radě pro technické a odborné vzdělávání Ministerstva školství v Íránu, je v její rodné zemi zakázán. Proč? Protože podává reálný obraz íránské společnosti a přístupu zejména k ženské otázce v jeho surové podobě. Postavení žen v těchto končinách není zrovna ukázkové, to už víme, ale prozatím máme k dispozici velmi málo autentických výpovědí žen, kterých se to přímo týká.
Vincent King před třiceti lety zapříčinil smrt sedmileté dívenky. Po odpykání trestu se vrací do rodného města. Brzy dojde k tragické události a poté další. Kam je člověk ochoten zajít, aby ochránil své blízké? Co jsme schopni udělat z pomsty a co z lásky? Existuje dobro a zlo. To mezitím se nazývá život.
Léto je v plném proudu a je to rozhodně ten nejlepší čas na čtení. S námi vám žádné dobrodružství neuteče, mrkněte na novinky, které vycházejí v první polovině prázdnin.