• Zákaznická linka 597 490 490

Knižní novinky pro děti a mládež - září 2022

Omrkněte zajímavé knižní novinky pro děti a mládež, které na pultech knihkupectví přistanou v měsíci září. Vychutnejte si babí léto s některou z nich.
PRO DĚTI

Disney Příhody kačera Donalda

Prožijte plno báječných dobrodružství s kačerem Donaldem a jeho kamarády a nechte se vtáhnout do nových příhod oblíbených animovaných hrdinů! Zjistěte, jak si Donald poradil s nezbednými čipmanky, pomozte mu postavit úžasný domeček na stromě a užijte si spoustu zábavy při napínavém hokejovém utkání s Kulíkem, Dulíkem a Bubíkem.
zobrazit více
245
IHNED odesíláme

Šmoulové 5minutové pohádky

Pojďte s námi na úžasný výlet do světa Šmoulů! Pomůžeme Šmoulince vybrat krásné šaty, poznáme Silákova největšího soupeře, zjistíme, s čím se potýká Kýchal a s kým se spřátelil Fešák. A to vše třeba chvilku před spaním! Prostě pět minut čtení, které vás dostane do šmoulovaté nálady!
zobrazit více
327
IHNED odesíláme

Kouzelné pírko

Magický příběh o hledání vlastní jiskry

Miška má tajemství – v hloubi duše si ani trochu nepřipadá jako opravdový medvěd. Jednou v noci k němu přiletí zázračný pták fénix, který Miškovi do tlapky vloží kouzelné pírko.
Pomůže mu odhalit, kým skutečně je, nebo odpověď nosil celou dobu v sobě?

zobrazit více
245
IHNED odesíláme

Šeptající les Dobrodružství začíná

Uprostřed noci Lukáše náhle něco vyděsilo. Jeho pokojem se plížilo stvoření podobné šotkovi a chystalo se prchnout s pytlem na zádech plným ukradených věcí z jejich domu.

Rozhořčený Lukáš ho začne pronásledovat – do středu lesa, který se nachází za jejich domem. Netuší však, že tím pronikl do sféry kouzel zakázaného světa… Do světa, ve kterém jsou lidé nemilosrdně pronásledování Warky – temnými bytostmi, které vypadají jako stíny.

Jak to, že byl Lukáš vůbec schopen překročit hranice Šeptajícího lesa? A jaká tajemství se skrývají mezi větvemi stromů? Na cestě plné nástrah a dobrodružství dělají Lukášovi společnost lesní stvoření – víla Štěstěnka, Menok Rani a kočka Panči.

Tato kniha je vydařeným úvodem do nové dobrodružné řady plné magie a napětí, kterou mladí čtenáři zhltnou jedním dechem s nedočkavým očekáváním dalšího pokračování...

zobrazit více
297
IHNED odesíláme
Novinka

MATLA Kuchařka pro děti

Nešahej na ten nůž, nezapínej to, dávej bacha… Tyhle hlášky v kuchyni slýchá skoro každé dítě. Přitom je to taková škoda! Děti si totiž s vařením dokážou poradit líp, než si myslíme. Proto jsem pro ně připravil recepty na celý rok, se kterými budou potřebovat pomoct jen občas. Nejlepší ale bude, když se do toho pustí celá rodina společně, protože láska prochází žaludkem. Dost bylo mražené pizzy – objevte se mnou jídla, která budou bavit děti i dospělé!
zobrazit více
286
IHNED odesíláme

Molly a kočičí kavárna

Když Mollyinu milovanou majitelku odvezou do pečovatelského domu, odmítne žít v novém domově se smečkou zlých psů. Útěk za lepší budoucností ji dovede na práh staré kavárny, do které se právě nastěhovala nová majitelka. Debbie si kočičku ihned zamiluje, stejně jako návštěvníci kavárny. Pak však přijde udání a hygienická stanice začne přítomnost kočky v kavárně řešit. Najde Molly spolu s Debbie a její dcerou Sofií způsob, jak z maléru ven?
zobrazit více
245
Předobjednávka
PRO TEENAGERY
Již brzy

Dvůr trnů a růží (1-4)

Když devatenáctiletá lovkyně Feyre zabije v lese vlka, zaútočí na ni podivný tvor. Odvleče ji do svého doupěte, které se ukáže být jiným světem. Tam zjišťuje, že tajemným únoscem je jedna z nesmrtelných bytostí, které kdysi vládly světu. Nenávist se postupně mění v lásku. Feyre čeká těžký úkol - musí přijít na způsob, jak zachránit tajuplný svět i svého únosce.
zobrazit více
1522
Předobjednávka
Novinka

Vlk a lev

Po dědečkově smrti se Alma vrací na ostrov v srdci divoké kanadské přírody. Jednoho dne jí do života vpadnou dvě bezbranná mláďata, lvíče a vlče. Alma se obou zvířátek ujme, a aby je uchránila před nebezpečím hrozícím jim od lidí, začne se o ně potají starat. Idyla však končí ve chvíli, kdy je tajemství prozrazeno, bezpečný svět se bortí a nerozlučnou trojici rozdělí mříže a tisíce kilometrů. Podaří se našim hrdinům překonat nesnáze a znovu se setkat?
zobrazit více
221
IHNED odesíláme
Již brzy

Půlnoční kroniky Temný amulet

Jeho minulost se stává hrozbou pro její budoucnost...

Zbývá už jen 93 dní. Roxy už tuší, že nebude za tak krátkou dobu schopná dokončit svou misi a snaží se připravit na to, že bude muset brzy zemřít. Vlastně si nemůže dovolit žádné rozptýlení a měla by se soustředit jen na to jediné – ale to se snadněji řekne, než udělá. Koneckonců tráví se Shawem každou minutu, protože spolu cestují po Evropě a honí se za příšerami, které má Roxy za úkol pochytat a poslat je zpátky tam, kam patří. A tak se možnost šťastného konce pro svobodnou lovkyni neustále oddaluje.

Shaw se u lovců cítí velmi dobře. Připravuje se na loveckou zkoušku a nepřestává pátrat po své minulosti. Na cestách s Roxy získává při tom několik nových zkušeností. A v jedné chvíli se zcela nečekaně dozví, kým - nebo čím - ve skutečnosti je. A v důsledku svého zjištění musí učinit osudové rozhodnutí...

Zvládne se Roxy vyhnout osudu, který jí zahlédla pomocí Giselle?

Třetí díl série s názvem Temný amulet pokračuje v příběhu Roxy a Shawa.

zobrazit více
327
Předobjednávka

Netrefili jsme se ani v jednom případě do vašeho knižního vkusu? Nevadí, zkuste si sami projít beletristické novinky pro děti a mládež, nebo nabídku populárně naučné literatury.
Nenechejte si uniknout zajímavé články!
Informace o nových článcích, soutěžích, knihách a akcích Vám rádi pošleme e-mailem.
Související produkty

Šeptající les Dobrodružství začíná

0.0 0
349
-15 %
297
IHNED odesíláme

Šmoulové 5minutové pohádky

0.0 0
399
-18 %
327
IHNED odesíláme

MATLA Kuchařka pro děti

0.0 0
349
-18 %
286
IHNED odesíláme

Disney Příhody kačera Donalda

0.0 0
299
-18 %
245
IHNED odesíláme

Adventní kalendář plný knih

0.0 0
699
-18 %
573
Na cestě na sklad

Kouzelné pírko

0.0 0
299
-18 %
245
IHNED odesíláme
Like
Leave your comment

Latest articles

K narozeninám patří vlajka, kterou si mnozí nechávají vytetovat na záda. Všichni touží po hygge, ačkoliv málokdo ví, co to vlastně je. Jídla se kupují v pytlíku, nejvyšší hora neměří víc než 160 metrů a všichni opovrhují švédskými sousedy. Tak vypadá Dánsko z pohledu publicistky Albíny Mrázové.
Hra pro členy věrnostního programu KNIHCENTRUM.CZ. Ulovte KNIHCENTY a vyberte si dárek.
V současnosti nejprodávanější francouzská spisovatelka, Mélissa de Costa, zabodovala u čtenářů hned se svým debutovým románem s názvem „Adresa naděje“, který u nás vydalo v roce 2021 nakladatelství Jota. Já se do tohoto románu pustila s vervou a velikým očekáváním, které se zcela naplnilo.