KNIHCENTRUM revue 2022 září - říjen

EAN:2000000004204
Manufacturer: No Name

Zboží máme skladem. Expedujeme nejpozději druhý pracovní den.

Availability: IHNED odesíláme
Show qty on stock
49 Kč
49 Kč
label

Prázdniny skončily a zanedlouho nám podzim začne hrát všemi barvami. Je to čas, kdy spousta z nás začíná podléhat vánoční nákupní horečce. A že knihy nesmí chybět pod žádným stromečkem, na tom se my knihomolové jistě shodneme.

Na stránkách nového čísla KNIHCENTRUM revue si stejně jako obvykle můžete přečíst rozhovory s autory, tentokrát jsme si povídali se třemi debutanty. A někteří se po vydání své první knihy dokonce cítí jako spisovatelé. Třeba Jiří Mádl, který se s pocitem, že je spisovatel, srovnal daleko lépe než s oslovením režisér.

Časopis je nabitý tipy na knižní novinky, recenzemi čtenářů i členů naší redakce – Markéta například vyzkoušela recept podle kuchařky Grilování, které milovníci jídla jen tak neodolají. Kromě knih jsme pro vás vybrali také tipy na hračky, naše knihomolské předměty (máme totiž dvě novinky), nechybí ani soutěž a osmisměrka.

Pevně věříme, že i po zdražení knih, které bylo kvůli zvyšování cen papíru, energií i dopravy nevyhnutelné, jim zůstanete věrní a nikdy se pro vás nestanou zbytným zbožím.

 

Časopis si můžete prolistovat ZDE

Products specifications
Druh sortimentu Papírnictví
Značka No Name
V prodeji od 05.09.2022
Pořadí vydání 1. vydání
Rozměry 15.7 x 24.3 x 0.4 cm
Hmotnost 0.12 kg
EAN 2000000004204
Interní kód 0390719
Produktový manažer Eva Jurčová (eva.jurcova@pemic.cz)
Reviews (5)
Shipping returns