Jak nakupovat e-knihy

Na stránkách www.KNIHCENTRUM.cz naleznete také širokou nabídku e-knih.

E-knihy jsou označeny ikonou e-knihy
.


1. Registrace

Registrace na stránkách KNIHCENTRUM.cz není pro nákup e-knih nutná, jejím uskutečněním ale zákazník získává výhody při zakoupení e-knih v podobě přístupu do sekce Moje polička.

Pokud si e-knihy objedná neregistrovaný zákazník, je po zaplacení objednávky zákazníkovi odeslán e-mail s odkazem ke stažení e-knihy.

Pokud se neregistrovaný zákazník, který v minulosti nakoupil e-knihy na KNIHCENTRUM.cz, zaregistruje, nalezne v sekci Moje polička i své dříve zakoupené e-knihy.


2. Moje polička

Moje polička je služba dostupná pouze zaregistrovaným zákazníkům. Po kliknutí na jméno v pravém horním rohu se zpřístupní editace registrovaného účtu. Zde naleznete také svou poličku.

polička


V sekci Moje polička nalezne zákazník seznam všech zakoupených e-knih (včetně odkazů ke stažení).

Zakoupením e-knihy si zákazník kupuje doživotní právo stáhnout e-knihu ve kterémkoliv z dostupných formátů.

Pokud je objednávka s e-knihami neuhrazena, vidí zákazník objednané knihy v sekci Moje polička, u těchto je ovšem uveden text "Dosud neuhrazeno." Na místo odkazů ke stažení jsou zobrazeny odkazy na náhledy e-knih.

E-knihy zakoupené v předprodeji mají aktivní odkaz ke stažení, jakmile přejdou do běžného prodeje, tedy k datu uvedenému u e-knihy.

Stránky KNIHCENTRUM.cz nabízí registrovaným zákazníkům prostřednictvím sekce Moje polička také stažení několika e-knih zdarma.


3. Výběr e-knih

U některých e-knih nabízených na webu KNIHCENTRUM.cz je možné stáhnout ukázku z e-knihy ve formátu PDF (zobrazitelná v programu Adobe Acrobat Reader) nebo v některém z jiných podporovaných formátů. Ukázku e-knihy naleznete v jejím detailu po kliknutí na obálku nebo titulek.

Ukázka

Pro jejich zobrazení je nutné mít v PC nainstalován program pro čtení e-knih. Bez tohoto softwaru nelze ukázku zobrazit.

Můžete využít také služby "Hlídací pes" a "Seznam přání".

Hlídací pes


4. Objednávka a platba

Pro dokončení objednávky zvolte způsob dopravy, způsob platby, vyplňte dodací údaje a odešlete objednávku.
E-knihy nelze platit dobírkou. Pokud má zákazník v košíku kombinaci standardních knih a e-knih, není mu umožněna platba dobírkou.
Rovněž není možné zakoupit e-knihy na fakturu! Možný způsob úhrady je pouze bankovní převod či platební karta.


Cena e-knih se nezapočítává do limitu pro dopravu zdarma!

Pokud objednávka obsahuje pouze e-knihy, není odesílán e-mail o vyřízení objednávky.

Jakmile je objednávka uhrazena, dojde zákazníkovi informační e-mail s vygenerovaným odkazem ke stažení zakoupené e-knihy, je-li registrovaný, zpřístupní se mu na poličce.

V případě zakoupení e-knihy v předprodeji se po jejím zaplacení zákazníkovi zobrazí cca 30 % obsahu z knihy ke stažení. Celý obsah nabyde uvedením e-knihy do běžného prodeje.

Zde naleznete bližší informace k funkčnosti a zabezpečení e-knih.
Zde naleznete informace o postupu při stažení e-knih.