Začít hrát
 
Akce

Hubnutí pro ty, co si všechno moc berou

Brožovaná bez přebalu matná
EAN:9788073702892
Manufacturer: Synergie

Toto zboží již není možné objednat. Zboží bohužel nelze dodat, je úplně vyprodáno také u nakladatele. Nastavte si Hlídacího psa, abyste byli informování o případné změně.

Availability: Vyprodáno
349 Kč
99 Kč
349 Kč
99 Kč
Annotation

Poslední průzkumy o hubnutí totiž ukazují, že metabolismus, tedy hodnotu vaší tělesné hmotnosti, ovlivňuje mnoho faktorů. To, kolik kalorií přijmete a kolik vydáte cvičením a pohybem, je jenom částí celého obrazu. Například jste si možná všimli, že je mnohem těžší zhubnout, když jste v citovém, psychickém stresu. Možná dokonce i konkrétní příčinu tohoto stresu sami znáte. Vaše nadváha může mít totiž velice málo společného s jídlem! V nedávných letech odborníci zjistili, že v důsledku myšlenek a pocitů probíhají v lidských buňkách skutečné fyziologické změny. Pak dává smysl i teorie, že tuk se může začít tvořit v důsledku strachu, hněvu nebo neochoty projevit pocity a myšlenky, které nás ovlivňují na tělesné úrovni. Lidé, kteří jsou vyjímečně citliví, jejichž pocity jsou hlubší a kteří pociťují emoce jiných lidí stejně jako své vlastní, mají často problém zhubnout a váhu si udržet. Je možné, že se krásná vlastnost empatie, díky které dokážeme pociťovat bolest jiných lidí a vyjádřit jim účast, stane základním faktorem našich problémů s nadváhou?

V této knize se nejen dozvíte, zda patříte do této skupiny lidí, co je vlastně důvodem vašeho stresu, zjistíte také kde jsou skryté příčiny vašeho tloustnutí a nadváhy a budete je konečně moci začít řešit.

Products specifications
Název v originále Weight Loss For People Who Feel Too Much
Druh sortimentu Kniha
Autor Colette Baron-Reid
Značka Synergie
V prodeji od 03.03.2015
Rok vydání 2015
Pořadí vydání 1. vydání
Rozměry 13.8 x 20.7 x 2.4 cm
Hmotnost 0.43 kg
Vazba Brožovaná bez přebalu matná
Počet stran 352
ISBN 978-80-7370-289-2
EAN 9788073702892
Interní kód 0182806
Produktový manažer Lena Linda Knop-Kostková (lena.knop-kostkova@knihcentrum.cz)
Ceny dopravy