Začít hrát
 
  • Zákaznická linka 597 490 490

UKONČENO - Darujte svým dětem knihy

V rámci Mezinárodního dne darování knihy darujte svým dětem Lenčiny katastrofy 1. díl a Lenčiny katastrofy 2. díl a získáte omalovánky Známé tváře v hodnotě 199 Kč ZDARMA.

Mezinárodní den darování knihy

 14. února není jen Valentýn, ale také Mezinárodní den darování knihy.  Co je jeho posláním?  Mezinárodní den darování knihy se poprvé uskutečnil v roce 2012 a od té doby si drží tradici. Je určený k darování knihy. Můžete darovat knihu dětem, které znáte, ale také ji můžete přinést někam do čekárny nebo ji věnovat k dobročinným účelům. Kam všude můžete s knihou zamířit? Například do dětských domovů, nemocnic, ale také do knihoven. Pro darování knihy nejsou žádná pravidla. Můžete ji dát komukoliv a kdekoliv, a to novou i použitou.

 
Každý dospělý by měl myslet na děti a jejich vztah ke čtení. Využijte proto tohoto krásného svátku a darujte dětem knihu!


Kupte Lenčiny katastrofy 1. díl a zároveň Lenčiny katastrofy 2. díl , získáte omalovánky Známé tváře v hodnotě 199 Kč ZDARMA. 

O čem knihy jsou?
S Lenkou se ztotožní mnoho dětí. Má deset let a je poměrně normální. Každopádně mnohem normálnější než její rodiče a oba její blbobráši. Proto taky nechápe, proč se právě jí poslední dobou stává tolik divných věcí. Třeba že se na školní tabuli samy od sebe objevují strašně trapné věty nebo že její oblíbené jídlo najednou páchne po růžičkové kapustě. Způsobuje to snad indická zobcová flétna, kterou jí dala máma? Na něco takového přitom vůbec nemá čas. Chce si totiž bezpodmínečně pořídit vlastní zvíře. Má už i docela dobrý plán, jak to udělat. Jen kdyby jí pořád nestála v cestě ta hloupá flétna...

Lenčiny katastrofyLenčiny katastrofy 2. díl

Omalovánky Známé tváře - vyberte si z 88 portrétů známých osobností a zkuste malování podle čísel.

Známé tváře . 

Akce platí do 14. 2. 2018 do 23:59 hod., nebo do rozdání zásob. 
Pravidla a podmínky marketingové akce:

1.ÚVODNÍ USTANOVENÍ

1.1. KNIHCENTRUM.CZ s. r. o., se sídlem Smetanovo náměstí 222/8, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava, IČ: 27854507, zapsána v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ostravě, oddíl C, vložka 31781 (dále jen organizátor) organizuje v termínu od 1. února 2018 do 14. února 23:59 hod., nebo do rozdání zásob omalovánek Známé tváře (ICK 0217468), marketingovou akci pod názvem „Darujte svým dětem knihy" (dále jen marketingová akce) a tímto stanoví pravidla a podmínky marketingové akce, které jsou k dispozici na této internetové stránce:
www.knihcentrum.cz/darujte-svym-detem-knihy

2. ZÁKLADNÍ PODMÍNKY MARKETINGOVÉ AKCE

2.1. Pokud v období od 1. února 2018 do 14. února 23:59 hod. nakoupí Lenčiny katastrofy (ICK 0216182) a zároveň Lenčiny katastrofy 2. díl (0244535), může dostat k tomuto nákupu omalovánky Známé tváře (ICK 0217468) zdarma. Akce platí do rozdání zásob určeného počtu Známé tváře (ICK 0217468), maximálně do 14. února 23:59 hod. Marketingová akce platí v internetovém knihkupectví www.KNIHCENTRUM.cz. Pro jednu vyexpedovanou objednávku dle pravidel marketingové akce a zároveň dle obchodních podmínek e-shopu www.KNIHCENTRUM.cz, je možné získat pouze jeden dárek.

2.2. Tato marketingová akce platí pro objednávky od B2C zákazníků, které budeme ihned expedovat v době marketingové akce, přičemž dárek musí být skladem a zároveň se marketingová akce vztahuje na objednávky s dodací adresou, která je na území České republiky.

2.3. Celkový počet dárků na marketingovou akci je 500 ks.

2.4. Organizátor marketingové akce není zodpovědný za škody na majetku, na lidech, na věcech, dále za zdravotní újmy způsobené použitím dárku.

2.5. Zákazník má nárok vrátit dárek, ale veškeré náklady spojené s vrácením dárku hradí daný zákazník. Pro vrácení dárků používejte adresu uvedenou v kontaktech na www.knihcentrum.cz/kontakty a na balík pod názvem firmy KNIHCENTRUM.CZ, s. r. o., napište "Vrácení – Darujte svým dětem knihy".

2.6. Zákazník bere na vědomí, že www.KNIHCENTRUM.cz má na skladě určený počet dárků a marketingová akce platí do rozdání zásob dárků.

2.7. Tato marketingová akce běží zároveň s obchodními podmínkami www.KNIHCENTRUM.cz.


3. ZÁVĚREČNÁ USTANOVENÍ

3.1. Organizátor není zodpovědný za technické či programové chyby a omyly vzniklé během registrace a řízení marketingové akce.

3.2. Organizátor si vyhrazuje právo na změnu pravidel, délku trvání, jakož i na zrušení marketingové akce jednostranně a z jakéhokoliv důvodu.

3.3. Organizátor má právo jednostranně vyřadit zákazníka a jeho objednávku z marketingové akce v případě podezření z porušení pravidel marketingové akce nebo použití neregulérních postupů. V případě vyloučení zákazníka z marketingové akce nemá takový zákazník právo na dárek, na úhradu nákladů, škody, které by mu mohly vzniknout.

3.4. Zákazníci vyslovují svůj úplný a bezpodmínečný souhlas s těmito pravidly a zároveň berou na vědomí, že na získání dárku nevzniká právní nárok, nelze jej vyměnit za peníze, dárek je neměnný a nevratný, ani není možné ho nahradit jiným dárkem a/nebo poukázkou a zároveň není určen k dalšímu prodeji. Při vrácení zakoupeného zboží, zákazník musí dárek vrátit.

3.5.Tyto podmínky nejsou závaznou nabídkou ani veřejnou nabídkou k uzavření smlouvy.

3.6. Organizátor nenese žádnou odpovědnost za rychlost ani přenos dat prostřednictvím sítě Internet a prohlašuje, že není odpovědný za chyby způsobené při přenosu elektronických zpráv.

3.7. Tato pravidla marketingové akce nabývají účinnost dnem jejich vyhlášení.

V Ostravě dne 1. 2. 2018

Nenechejte si uniknout zajímavé články!
Informace o nových článcích, soutěžích, knihách a akcích Vám rádi pošleme e-mailem.
Související produkty
Picture of Lenčiny katastrofy Všude plno králíků (1. díl)

Lenčiny katastrofy Všude plno králíků (1. díl)

4.6 5
249
-18 %
204
IHNED odesíláme

Lenčiny katastrofy Mezi ovcemi a slepicemi (2. díl)

4.7 3
249
-18 %
204
IHNED odesíláme

Známé tváře

0.0 0
199
-18 %
163
IHNED odesíláme
Like

Latest articles

Ve spolupráci s nakladatelstvím Albatros jsme snížili ceny u pár desítek titulů. A je z čeho vybírat! Nasytíme ty, kteří prahnou po napětí, ženám nabídneme romantiku i humor a v neposlední řadě uděláme radost i mladým čtenářům.
Hagen je malé ospalé městečko. Všichni se tu znají a domnívají se, že o svých sousedech ví naprosto všechno. Městem otřese chladnokrevná vražda manželského páru, ale to není nic v porovnání s tím, co bude následovat. Vyšetřovatelka Kylie Milliardová si není jistá, jestli by nebylo lepší nepátrat po pravdě.
Deskové hry jsou oblíbenou kratochvílí napříč věkovými kategoriemi. Které u našich zákazníků v tomto roce zvítězily?