Začít hrát
 

CreaFun Hrnčířská hlína 1kg

EAN:8592525670032
Manufacturer: EPEE Czech

Zboží máme skladem. Expedujeme nejpozději druhý pracovní den.

Availability: IHNED odesíláme
Show qty on stock
250 Kč
225 Kč
250 Kč
225 Kč
Description

Představujeme prémiový produkt CreaFun - Hrnčířská hlína 1kg. Tato náhradní hrnčířská hlína je ideální pro použití s hrnčířským kruhem a otevírá dveře k světu kreativity a řemeslné dokonalosti. CreaFun hlína byla pečlivě vyvinuta a testována, aby poskytla nejlepší možnou texturu a konzistenci pro vaše keramické projekty. Kvalita a výdrž tohoto produktu je bezkonkurenční. CreaFun hlína je pružná a přitom pevná, což umožňuje snadné a pohodlné tvarování do jakéhokoli požadovaného tvaru. Každé balení obsahuje 2 balíčky keramické hlíny po 500g, takže máte dostatek materiálu pro vytvoření několika nádherných keramických výrobků. Ať už jste odborník nebo začátečník, CreaFun hlína zaručeně potěší a inspiruje k dosažení nových kreativních výšin.

Tento produkt je ideální pro děti a dospělé ve věku 7+ let. Přináší nejen hodiny kreativní zábavy, ale také podporuje rozvoj motorických dovedností, kreativního myšlení a představivosti. Použijte CreaFun hrnčířskou hlínu a projevte svůj jedinečný tvořivý duch!

Hlavní výhody: 1. Prémiová kvalita: CreaFun hlína poskytuje optimální texturu a konzistenci pro hrnčířské projekty. 2. Hodnota balení: Dvě 500g balení zaručují dostatek materiálu pro vytvoření několika keramických výrobků. 3. Pružná a pevná: Tato hlína je snadno tvarovatelná a přesto dostatečně pevná k vytvoření trvanlivých výrobků. 4. Vzdělávací a zábavná: CreaFun hlína podporuje rozvoj motorických dovedností, kreativního myšlení a představivosti. 5. Bezpečná pro děti: Tento produkt je doporučený pro věk 7+ a je výborným nástrojem pro rozvíjení kreativity a zručnosti u dětí.

Products specifications
Druh sortimentu Hračka
Značka EPEE Czech
V prodeji od 06.11.2023
Pořadí vydání 1. vydání
Rozměry 22.5 x 15.0 x 3.5 cm
Hmotnost 1.10 kg
EAN 8592525670032
Interní kód 0434545
Produktový manažer Jana Matějová (jana.matejova@knihcentrum.cz)
Shipping returns
Vývoj ceny