Začít hrát
 
 

ŽHAVÁ EROTIKA O 40 % LEVNĚJI. Jen v červenci.

Buďte hygge a bude vám fajn

Taky na vás ze všech koutů vykukuje slovo hygge? Aby ne, teď je na něj to nejlepší období.
Hygge je pojem, který k nám dorazil z Dánska, poměrně dobře se u nás zabydlel a daří se mu čím dál líp. Jestli trochu tápete, co ten pojem všechno znamená, tak když to trochu zjednoduším, hygge je vlastně všechno, co odpovídá anglickému slovíčku „cozy“. Je to všechno, co vám navozuje pocit pohodlí, pohody, spokojenosti, dobré nálady. Zní to trochu jako vánoční přání? No, ale k podzimu a zimě hygge přece patří jako zadek na hrnec... 😃

Hygge může být téměř všechno, co nám je příjemné a co pro nás znamená relax. A když to vezmeme důkladně, hygge je schopnost najít v sobě pocit radosti a spokojenosti v každodenních maličkostech. U Dánů by se ovšem mohlo říct, že hygge je část jejich osobností a pracují na tom už mnoho let. To neznamená, že nemůžeme trochu snížit náskok a taky se naučit, jak se mít dobře, co vy na to? Není to o penězích, protože teplou deku, pohodlný gauč, talíř pamlsků a dobrý film si může dopřát kdokoliv. Jde o to, umět si ty chvíle užít a nebrat je jako samozřejmost.

Velká část lidského života se odehrává tam, kde jste doma, ve vašem bytě, mezi vašimi blízkými a kamarády. To je hygge. Doma se přece tak dobře odpočívá se sklenkou vína, s knihou, čokoládou, když je venku nevlídně – i to je hygge – a když si vyzdobíte byt trochu jinak, pověsite si světýlka, i když není prosinec a máte z toho dobrý pocit, tak i to je hygge.

Není nic lehčího, než přijmout hygge jako svůj životní styl a soustředit se na ty maličkosti, které vám dělají dobře na duši. Možná pak budete lépe zvládat všechny problémy, které na vás tu a tam někde čekají. A aby se vám hygge dostalo pod kůži, tady máte několik dobrých knih, které vás můžou inspirovat. Ale pravda je, že jestli vás čtení baví, je hygge každá kniha, do které se začtete. 😃  
-ice-
Nenechejte si uniknout zajímavé články!
Informace o nových článcích, soutěžích, knihách a akcích Vám rádi pošleme e-mailem.
Související produkty
Picture of Knihomolská sklenička černá - Po víně umím číst i mezi řádky
Čeština

Knihomolská sklenička černá - Po víně umím číst i mezi řádky

4.5 13
229
IHNED odesíláme
Čeština

Pletení stylových košů

0.0 0
199 169
Poslední kusy
Čeština

Pletení a háčkování

5.0 2
299
IHNED odesíláme

Sexy dorty

4.0 3
od 269
Čeština

Helenčino pečení Vánoční cukroví

4.3 6
139 114
IHNED odesíláme
Francouzština

Hravé tvoření z papírových roliček

0.0 0
249 204
Vyprodáno
Čeština

Naučte se kreslit Fantastická stvoření a bestie

0.0 0
300 255
POSLEDNÍ KUSY
Like

Latest articles

S autorkou jsem se již potkala v prvním díle, který se jmenuje Láska ve špičce italské boty. Byla to romantika jak vyšitá. Více se řešila psychická stránka hlavní hrdinky, kterou je sama autorka. Přeci jen zamilovat se do o sedmnáct let mladšího partnera, k tomu jiné národnosti, není žádná sranda. Je to prostě láska s nádechem moře a sluníčka.
I když si dnes děti mohou všechny informace najít na internetu, zvířecí encyklopedie jsou stále trhákem. Tedy alespoň u nás.
Vyhrajte knihu plnou smíchu, sladké romantiky a útulného vesnického života, která vás přesvědčí, že za ty nejlepší věci v životě opravdu stojí za to bojovat. Cukrárna – Sladký život čeká na 2 výherce!
Prémiový obsah
číst více