Andělé 2023 - stolní kalendář

Spirálová, kroužková
EAN:9788074519208
Manufacturer: Ottovo nakladatelství

Toto zboží již není možné objednat. Zboží bohužel nelze dodat, je úplně vyprodáno také u nakladatele. Nastavte si Hlídacího psa, abyste byli informování o případné změně.

Availability: Vyprodáno
129 Kč
106 Kč
129 Kč
106 Kč
Description

Svůj tradiční „andělský“ kalendář vám Ottovo nakladatelství připravilo i pro následující rok (pod názvem Andělé 2023). Doufáme, že se od Nového roku opět stane vaším každodenním společníkem – záznamníkem vašich povinností, úkolů a plánů, chystaných setkání s blízkými lidmi, ale i informátorem. Jeho kalendárium zaznamenává jména, významné dny a svátky, přináší základní astronomické údaje (fáze Měsíce, východy a západy Slunce, den a čas, kdy Slunce vstupuje do jednotlivých znamení zvířetníku); obsahuje též přehledný roční kalendář a seznam křestních jmen doplněný daty.

České kalendárium, jež poskytuje dostatek prostoru pro vpisování poznámek, je i tentokrát doprovázeno portréty andělů: texty z pera spisovatelky Jitky Sani i vyobrazeními. Každý anděl vládne jednomu týdnu roku. Podle svého poslání nám přináší inspiraci k různým činnostem i tvorbě, předkládá náměty k zamyšlení a pokládá otázky týkající se našeho ukotvení ve světě, vztahu k lidem i zvířatům; vyzývá nás k aktivnímu životu a ke konání dobra.

Ani tentokrát nebudete ochuzeni o dva příběhy – podobenství. Vyprávění jsou opět provázena autorčiným úvodním a závěrečným zamyšlením; v nich se paní Jitka Sani obrací ke čtenářům, uživatelům kalendáře, se svým každoročním poselstvím.

Products specifications
Druh sortimentu Kalendář stolní
Značka Ottovo nakladatelství
Pořadí vydání 1. vydání
Vazba Spirálová, kroužková
ISBN 978-80-7451-920-8
EAN 9788074519208
Interní kód 0380897
Produktový manažer Eva Jurčová (eva.jurcova@pemic.cz)
Shipping returns
Vývoj ceny