Alchymická svatba Christiana Rosenkreuze

Pevná bez přebalu lesklá
EAN:9788090459076
I.díl
Manufacturer: Lectorium Rosicrucianum

Toto zboží již není možné objednat. Zboží bohužel nelze dodat, je úplně vyprodáno také u nakladatele. Nastavte si Hlídacího psa, abyste byli informování o případné změně.

Availability: Vyprodáno
708 Kč
581 Kč
708 Kč
581 Kč
Annotation

Alchymická svatba Christiana Rosenkreuze je jedním ze tří slavných rosekruciánských manifestů, poprvé publikovaná v roce 1616. Kniha je hermetickým alegorickým příběhem iniciační cesty Christiana Rosenkreuze.

Jak autor uvádí, tato kniha byla a je průvodcem pro lidi, kteří se aktivně zabývají procesem vnitřní transformace. Autor před čtenářem ve svých komentářích odemyká dveře, ukazující možnosti, kterými původní duše spící uvnitř nás může být přivedena zpět do života a spojena s duchem.

Toto „manželství“ je charakterizováno alchymickou transformací vědomí, duše a těla a je symbolicky popsáno v sedmi dnech celého příběhu. Autorova vysvětlení odhalují skrytou moudrost a duchovní hloubku této mimořádné knihy a odhalují její nezměněný současný význam.

První díl obsahuje původní text prvních 3 dnů Alchymické svatby Christiana Rosenkreuze od Johanna Valentina Andreae, ve kterých obdrží hrdina příběhu pozvání na tajenou mystickou svatbu, na kterou se vydává a posléze nachází chrám zasvěcení. Text je opatřený rozsáhlou esoterickou analýzou od Jana van Rijckenborgha a obrazovým materiálem malíře Jogfry.

Products specifications
Podnázev I.díl
Název v originále De Alchymische bruiloft van Christiaan Rozenkruis
Druh sortimentu Kniha
Autor Jan van Rijckenborgh
Překladatel Petr Babka
Značka Lectorium Rosicrucianum
Rok vydání 2019
Pořadí vydání 1. vydání
Vazba Pevná bez přebalu lesklá
Počet stran 286
ISBN 978-80-904590-7-6
EAN 9788090459076
Interní kód 0296342
Produktový manažer Jana Hulová (jana.hulova@knihcentrum.cz)
Ceny dopravy