KNIHCENTRUM revue 2023 březen - květen

EAN:2000000004600
Manufacturer: No Name

Zboží máme skladem na prodejně. Expedujeme do týdne.

Availability: IHNED odesíláme - poslední kusy
Show qty on stock
69 Kč
69 Kč
label

Na jarní vydání časopisu KNIHCENTRUM revue se naše redakce opravdu těšila! Už jen samotné slovíčko „jarní“ nás spolu s přibývajícími slunečními paprsky nabíjí novou energií. Když k tomu všemu přidáme ještě žhavé knižní novinky, máme dokonalou kombinaci.

A na jaké nejnovější tituly se můžete těšit? Jedním z nich je krimi román Vraní oko oblíbené spisovatelky Michaely Klevisové. Nejen o něm, ale také o autorce samotné si můžete přečíst hned v prvním rozhovoru našeho revue. U krimi pak ještě chvíli zůstaneme, tentokrát však v retro stylu, kdy vám polský spisovatel Tomasz Duszyński představí pokračování svého úspěšného románu Glatz. V rozhovoru s Kateřinou Šardickou se dozvíte, jak vznikal cyklus Technické památky českých zemí, a MUDr. David Frej se v publikaci Kompas dokonalého zdraví zaměří na to, jak zvýšit kvalitu našeho života. Jan Kršňák s novinkou Digiděti poradí rodičům, jak spolu s dětmi zdolat úskalí sociálních sítí nebo mobilních telefonů.

Nesmíme zapomenout ani na malé čtenáře. Čeká vás rozhovor s Martou Dancingerovou o knize Nikolas a tajemství Snozemě a v neposlední řadě i s mou maličkostí o novince nejen pro malé fotbalisty Kluk v kopačkách.

Časopis si můžete prolistovat ZDE

Products specifications
Druh sortimentu Papírnictví
Značka No Name
V prodeji od 24.02.2023
Pořadí vydání 1. vydání
Rozměry 15.8 x 24.4 x 7.8 cm
Hmotnost 0.12 kg
EAN 2000000004600
Interní kód 0407501
Produktový manažer Eva Jurčová (eva.jurcova@knihcentrum.cz)
Reviews (2)
Shipping returns
Vývoj ceny