Začít hrát
 
  • Zákaznická linka 597 490 490

KNIHCENTRUM revue 2022 červen - srpen

EAN:2000000004075
Manufacturer: No Name

Toto zboží již není možné objednat. Zboží bohužel nelze dodat, je úplně vyprodáno také u nakladatele. Nastavte si Hlídacího psa, abyste byli informování o případné změně.

Availability: Vyprodáno
49 Kč
label

S nastupujícím létem by se mohlo zdát, že odložíme knihy na nepříznivé časy a vrhneme se vstříc dobrodružství ke vzdáleným horizontům pod rozpáleným sluncem. Nemusí to tak ovšem nutně být, neboť knižní kultura nadále žije i během horkých letních dnů. Pokud právě nezamýšlíte zavřít oči a snít pod slunečníkem, tak se k zahradnímu bazénu nebo na pískem zavátou mořskou pláž nehodí nic jiného než napínavá, zábavná i poučná četba.

 

Když zalistujete novým číslem Knihcentra revue, které se vám nyní dostává do rukou, věříme, že si z pestré nabídky knižních titulů určitě vyberete. Milovníkům historie jistě neujdou očekávané novinky Bílá Voda Kateřiny Tučkové a Životice Karin Lednické, které jsou shodou okolností pojmenovány podle vesnic, ve kterých se odehrávají. Čtenáři vyhledávající napětí se mohou začíst do únikové knihy Papírový dům: Akademie dvojice španělských autorů Ivana Tapii a Montse Linde, která vznikla na motivy divácky úspěšného seriálu společnosti Netflix. Ve večerních hodinách pak můžete s hrdiny prožívat vášně v novém erotickém románu Dej mi království autorky Marcy Jell.

 

 Letní dobrodružství si užijí i děti s Novými cestovatelskými pohádkami trojice autorů Jitky Severinové, Stanislavy Korcové a Adolfa Dudka, kde budou během cest po celém světě zároveň plnit zajímavé úkoly. Mladí čtenáři se mohou v Sedmém kameni italského spisovatele Guida Sgardoliho vydat v žánru dobrodružné mysteriózní fantasy za tajemstvím úlomků magické horniny.

Časopis si můžete prolistovat ZDE.

 
Products specifications
Druh sortimentu Papírnictví
Značka No Name
V prodeji od 03.06.2022
Pořadí vydání 1. vydání
Rozměry 15.7 x 24.2 x 0.4 cm
Hmotnost 0.12 kg
EAN 2000000004075
Interní kód 0378364
Produktový manažer Eva Jurčová (eva.jurcova@pemic.cz)
Reviews (9)
Shipping returns