Probuzený milenec (3)

Pevná s přebalem lesklá
EAN:9788073843441
Manufacturer: BARONET

Toto zboží již není možné objednat. Zboží bohužel nelze dodat, je úplně vyprodáno také u nakladatele. Nastavte si Hlídacího psa, abyste byli informování o případné změně.

Availability: Vyprodáno
299 Kč
245 Kč
299 Kč
245 Kč
Annotation
Probuzený milenec je třetí knihou populárního seriálu Bratrstvo černé dýky, jehož autorkou je J. R. Ward. Upír Zsadist je nejnebezpečnějším z Bratrstva, jeho skutky děsí jeho nepřátele i spolubojovníky.
Zsadist byl v dětství vystaven krutému mučení a ponížení, na které nedokáže zapomenout. Jeho tvář, tělo i duše jsou hluboce zjizvené. Považuje se za nehodného lásky nebo soucitu. Jeho jméno je obrazem povahy, vypovídá o nekonečném hněvu a zoufalství. Zsadistova divoká zuřivost je pověstná.
Jediným světlem na jeho křížové cestě utrpení je mladá Bella. Bella je pravým opakem Zsadistovy nepříčetné zloby, členka upírské aristokracie, otevřená, laskavá a pečující. Zsadist si uvědomuje, že Bella je jeho jediná naděje na vztah se ženou, přesto věrný svému přesvědčení o neschopnosti milovat, ji od sebe odhání.
Osud mu připraví další nepěkný kousek, když je Bella unesena nepřáteli, vězněna, bita a týrána. Sama neví proč, ale ve svých nadějích na záchranu se obrací k Zsadistovi. Volá jej v duchu ze své cely a věří jen v něj.  Zsadist nenajde klid, dokud ji nepřivede zpět. Ona je jeho záchrana, ne naopak. Bratři jsou překvapeni, když je najdou v objetí, předtím Zsadist nestrpěl ničí dotek. Přesto je stále posedlý touhou pomstít se únoscům. Najde mírná Bella cestu na usmíření své lásky se světem? Dokáže Zsadist odpustit a zapomenout na minulost?
V Probuzeném milenci píše J. R. Ward svou verzi na Krásku a netvora, vytváří mezi hlavními hrdiny pole napětí, krásy a ošklivosti, bolesti a potěšení. Není to vyprávění pro slabé povahy, je plné drsných slov a syrové sexuality.
Products specifications
Název v originále Lover Aeakened
Druh sortimentu Kniha
Autor J.R. Ward
Značka BARONET
V prodeji od 20.10.2010
Rok vydání 2010
Pořadí vydání 1. vydání
Rozměry 13.0 x 20.0 x 3.0 cm
Hmotnost 0.39 kg
Vazba Pevná s přebalem lesklá
Počet stran 464
Edice Bratrstvo černé dýky
Poslední dotisk 12/2010
ISBN 978-80-7384-344-1
EAN 9788073843441
Interní kód 0107735
Produktový manažer Jana Matějová (jana.matejova@pemic.cz)
Ceny dopravy
Vývoj ceny