Dědečku, vyprávěj

Pevná bez přebalu lesklá
EAN:9788020428103
Etiketa pro kluky a holčičky od tří let + CD
Manufacturer: Mladá fronta

Toto zboží již není možné objednat. Zboží bohužel nelze dodat, je úplně vyprodáno také u nakladatele. Nastavte si Hlídacího psa, abyste byli informování o případné změně.

Availability: Vyprodáno
299 Kč
245 Kč
299 Kč
245 Kč
Annotation

Dědečku, vyprávěj napsal Ladislav Špaček pro malé děti od tří let, aby jim přiblížil základy společenského chování. Děti si etiketu osvojí přirozeně prostřednictvím příběhů, které jsou přiměřené jejich věku.

Malá holčička má hodného dědečka, který ji vypráví pohádkové příběhy. Je trpělivý, laskavý a má pochopení pro dětský svět. Dědečku, vyprávěj, prosí děvčátko a ani si neuvěomuje, že se z pohádek od dědečka již tolik věcí naučila. Už ví, jaká pravidla chování platí v rodině, jak se má chovat na ulici, ve školce, na návštěvě a v divadle. Umí používat příbor a v souladu se svým věkem správně stolovat v hotelu nebo restauraci.

Dědečku, vyprávěj nabízí dětem základ správného chování ve všech společenských situacích, na kterém se naučí stavět. Postupně mohou přidávat další zkušenosti a pravidla, které budou ve svém životě potřebovat. Učením prostřednictvím pohádek navíc u dětí nevzniká pocit, že něco musí a že musí splnit nějakou povinnost. Čtením milé knížky plné krásných obrázků získají potřebné vědomosti tak nějak mimochodem a navíc se budou bavit. Obrázky podporují dětskou představivost a děti si pak rády nabyté vědomosti mimoděk upevňují, když si knížku "čtou" samy. Moudrý dědeček učí děti ohleduplnosti, obětavosti a hlavně jim ukazuje, jak mít rád svět a lidi, kteří v něm žijí.

Součástí knihy Dědečku, vyprávěj je série otázek vztahujících se ke každé kapitole. Tímto způsobem si s dětmi o každém tématu můžete povídat a jejich znalosti tak upevnit. Přílohou knihy je  zvukové CD, které můžete dětem pustit jak doma, tak například v autě cestou do školky a umožnit jim, aby si podle obrázků v knížce znovu prožily děj příběhů.

Products specifications
Podnázev Etiketa pro kluky a holčičky od tří let + CD
Druh sortimentu Kniha
Autor Ladislav Špaček
Ilustrátor Jana Fernandes
Značka Mladá fronta
V prodeji od 09.11.2012
Rok vydání 2012
Pořadí vydání 1. vydání
Rozměry 22.6 x 22.6 x 1.3 cm
Hmotnost 0.55 kg
Vazba Pevná bez přebalu lesklá
Počet stran 104
Poslední dotisk 01/2019
ISBN 978-80-204-2810-3
EAN 9788020428103
Interní kód 0132642
Produktový manažer Jana Hulová (jana.hulova@knihcentrum.cz)
Reviews (3)
Ceny dopravy