• Zákaznická linka 597 490 490

78. HRA LOVEC KNIHCENTŮ

Hra pro členy věrnostního programu KNIHCENTRUM.CZ. Ulovte KNIHCENTY a vyberte si dárek.

Pro členy věrnostního programu KNIHCENTRUM.CZ jsme připravili 78. hru, ve které mohou lovit KNIHCENTY! Proč? Hodí se při výběru odměn ve věrnostním programu. 

Pokud nejste členem věrnostního programu, registrujte se


HODNOTA KNIHCENTU

1 UTRACENÁ KORUNA v e-shopu = 1 KNIHCENT

1 HRA = 50 KNIHCENTŮ navíc

Aktuální přehled odměn naleznete ve svém účtu. Máme dárky pro děti, pro Vaše partnery, poukazy na nákup knih, slevy k partnerům.


ULOVTE 50 KNIHCENTŮ

Ve hře Lovec KNIHCENTŮ vám připíšeme KNIHCENTY NAVÍC. 

Stačí je ulovit pomocí indicií. 

Dnes jsme celkem 50 KNIHCENTŮ ukryli u dvou produktů či článků. 

Hledat můžete od 25. 5.  do 7. 6. 2023

Využijte nápovědy v podobě indicií.


INDICIE

1. INDICIE

Ukázka z knihy:

Společenský román o úspěšné rozhlasové moderátorce, v manželství není šťastná, a tak požádá o rozvod a vydá se sama na dovolenou do Itálie, kde potká mladšího muže, který ji ukáže krásu Kalábrie.

 


2. INDICIE

Kniha plná top historek dětské pěvecko-taneční hudební skupiny pro děti, kde vystupují čtyři holčičky s barevnými vlasy. Název skupiny je název sladkostí v angličtině.

 

JAK LOVIT?

1. Lovit KNIHCENTY může jen ten, který je registrovaný ve věrnostním programu KNIHCENTRUM.CZ a zároveň má ve svém osobním účtu ve věrnostním programu zatržené políčko JSEM LOVEC KNIHCENTŮ. 

2. Pomocí indicií můžete ulovit až 50 KNIHCENTŮ navíc. (2x 25 KNIHCENTŮ)

3. Jakmile uvidíte tento KNIHCENT, klikněte na něj. Automaticky vám připíšeme do věrnostního programu KNIHCENTY navíc. Pozor, připíšeme vám je pouze 1x. 
 
KNIHCENT


4. Aby se vám KNIHCENT zobrazil, musíte být přihlášená(ý).



JAK SE STÁT ČLENEM VĚRNOSTNÍHO PROGRAMU

1. Registrujte se na e-shopu KNIHCENTRUM.CZ a při registraci nechejte zaškrtnuté políčko věrnostní program.

2. Pokud jste registrovaný, přihlaste se, v osobních údajích zaškrtněte políčko věrnostní program a nezapomeňte vše uložit.


Pravidla a podmínky marketingové akce naleznete ZDE

 
 
Nenechejte si uniknout zajímavé články!
Informace o nových článcích, soutěžích, knihách a akcích Vám rádi pošleme e-mailem.
Like

Latest articles

Až dočtete první knihu Blanky Malé, vyvolá ve vás nutkavý pocit že chcete pokračování. Autorčin styl psaní nepostrádá humor ani jiskru a příběh samotný ve vás zanechá teplo jižní Itálie. Láska ve špičce italské boty vám možná také zasadí do hlavy myšlenku, že mít občas nějaké přání se vyplatí.
Čekala jsem suchopárná fakta podaná nezáživnou formou holých vět ve stylu akademické práce, ale tohle bylo moc prímovní počteníčko. Vyprávění bylo překvapivě dobrodružné a napínavé. Zajisté má na celkovém dojmu lví podíl i vynikající překlad Lumíra Mikulky.
Lázeňské město obchází strach. Neznámý sériový vrah tu zabíjí lidi obzvlášť surovým způsobem. Partnerská dvojice vyšetřovatelů bude mít plné ruce práce přijít mu stopu. Dost možná při tom utrpí na svém těle i bolestivé šrámy…