VELKÁ LETNÍ FOTOSOUTĚŽ "S knihou a knihkupectvím KNIHCENTRUM.cz"

 
Léto, dovVELKÁ LETNÍ FOTOSOUTĚŽ "S knihou a knihkupectvím KNIHCENTRUM.cz"olená, relax a KNIHA, to vše patří neodmyslitelně k sobě.


Určitě již spřádáte pomalu plány, jak a kde letní dovolenou strávíte a zcela jistě,   jako  správný knihomol, si přibalíte oblíbenou nebo novou knihu, kterou si toužíte přečíst.
Pokud si novou knihu pojedete zakoupit do některé z našich kamenných prodejen KNIHCENTRUM.cz, nebo budete jen kolem projíždět, nezapomeňte na fotoaparát nebo mobilní telefon a pořídit nějaké zajímavé foto před nebo uvnitř naší prodejny s oblíbenou knihou!
Ptáte se proč? Připravili jsme pro vás Velkou letní fotosoutěž s názvem "S knihou a knihkupectvím KNIHCENTRUM.cz".
A kde všude najdete naše kamenné prodejny KNIHCENTRUM.cz?

Do konce srpna nám zasílejte fotografie na téma "S knihou a knihkupectvím KNIHCENTRUM.cz". V září pak proběhne hlasování o nejlepší fotografie. Autoři pěti fotografií, které obdrží nejvíce hlasů, získají hodnotné ceny.

Jedinou podmínkou pro účast v naší soutěži je registrace v e-shopu KNIHCENTRUM.cz (podmínka platí pro ty, kteří nám zašlou soutěžní fotografie, i pro hlasující).

Soutěžní fotografii nám zašlete do 31. srpna 2015 na e-mail: revue@knihcentrum.cz, do předmětu prosím uveďte "FOTOSOUTĚŽ" a máte šanci vyhrát tyto ceny:

1. místo – poukaz na nákup knih v e-shopu www.KNIHCENTRUM.cz v hodnotě 4 000 Kč
2. místo – poukaz na nákup knih v e-shopu www.KNIHCENTRUM.cz v hodnotě 3 000 Kč
3. místo – poukaz na nákup knih v e-shopu www.KNIHCENTRUM.cz v hodnotě 2 000 Kč
4. místo – box Případy oddělní Q (4knihy) od nakladatelství HOST        
5. místo – box Minecraft (4knihy) od nakladatelství Egmont   
              
 
Vyhrávají i hlasující!
Navíc každý padesátý hlasující získá poukaz na nákup knih v hodnotě 300 Kč v našem internetovém knihkupectví www.KNIHCENTRUM.cz.
Z jedné e-mailové adresy lze zaslat jeden hlas.

Od září pak bude spuštěno hlasování, které bude ukončeno 30. září 2015. Pro jednotlivé fotografie budete moci hlasovat pomocí soutěžního formuláře umístěného na našich internetových stránkách www.KNIHCENTRUM.cz.
Fotografie ve větším rozlišení si budete moci prohlédnout v galerii umístěné na facebookovém profilu KNIHCENTRUM.cz.
Do týdne po ukončení soutěže budou zveřejněny výsledky soutěže.

Soutěž je určena pouze pro registrované návštěvníky e-shopu www.KNIHCENTRUM.cz.


Úplná pravidla velké letní fotosoutěže S knihou a knihkupectvím KNIHCENTRUM.cz


 1. Booknet, s.r.o., se sídlem Smetanovo náměstí 222/8, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava, IČ: 25685449, vyhlašuje soutěž pod názvem „Velká letní fotosoutěž“, a to za podmínek níže uvedených.

 2. Pořadatelem a organizátorem soutěže je Booknet, s.r.o.

 3. První fáze soutěže, tedy zaslání soutěžních fotografií, probíhá do 31. srpna 2015 včetně v internetovém knihkupectví KNIHCENTRUM.cz. Druhá fáze soutěže, tedy hlasování pro soutěžní fotografie, probíhá do 30. září 2015 včetně v internetovém knihkupectví KNIHCENTRUM.cz.

 4. Výherce soutěže získá při splnění podmínek stanovených v těchto pravidlech následující ceny:
  1. místo – poukaz na nákup knih v e-shopu www.KNIHCENTRUM.cz vhodnotě 4 000 Kč

  2. místo – poukaz na nákup knih v e-shopu www.KNIHCENTRUM.cz v hodnotě 3 000 Kč

  3. místo – poukaz na nákup knih v e-shopu www.KNIHCENTRUM.cz v hodnotě 2 000 Kč

  4. místo
  – box Případy oddělní Q (4knihy) od nakladatelství HOST  

  5. místo
  – box Minecraft (4knihy) od nakladatelství Egmont  
   
  Každý padesátý hlasující získá poukaz na nákup knih v hodnotě 300 Kč v internetovém knihkupectví www.KNIHCENTRUM.cz.

 5. Soutěže se může zúčastnit každý registrovaný soutěžící, který v rozhodném období zašle soutěžní fotografii na e-mail: revue@knihcentrum.cz.

 6. Každý padesátý hlasující, který se zúčastní hlasování od vyhlášení do 30. září 2015, získá poukaz na nákup knih v hodnotě 300 .

 7. Výherci budou zveřejněni na internetových stránkách e-shopu KNIHCENTRUM.cz do pěti pracovních dní po ukončení soutěže. Výherci budou zároveň kontaktováni e-mailem.

 8. Výhry budou výhercům zaslány do dvou týdnů po ukončení soutěže.

 9. Soutěže se mohou zúčastnit všechny fyzické osoby starší 18 let s trvalým pobytem na území České republiky. Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci Booknet, spol. s r.o. a jejích sesterských společností, jakož i osoby blízké těmto zaměstnancům dle definice stanovené zákonem č. 40/1964 Sb. v platném znění. Soutěž se řídí platnými zákony České republiky.

 10. Organizátor není zodpovědný za technické či programové chyby a omyly vzniklé během registrace a řízení soutěže.

 11. Organizátor si vyhrazuje právo na změnu pravidel soutěže, délku trvání, jakož i na zrušení soutěže jednostranně a z jakéhokoliv důvodu.

 12. Účastníci soutěže vyslovují svůj úplný a bezpodmínečný souhlas s těmito pravidly a zároveň berou na vědomí, že na získání ceny nevzniká právní nárok. Organizátor má právo jednostranně vyřadit hlasujícího v případě podezření z porušení pravidel soutěže nebo použití neregulérních postupů.

zanechte komentář (zprávu)
Komentáře
3. 7. 2015 6:25
FveLWp  <a href="http://kkgekgspvdqh.com/">kkgekgspvdqh</a>, [url=http://kyqmgqavbtww.com/]kyqmgqavbtww[/url], [link=http://vplvcwumjree.com/]vplvcwumjree[/link], http://kryacsuypfbz.com/