Shop roku - KNIHCENTRUM.cz KNIHCENTRUM revue
Aktuální leták KNIHCENTRUM.cz Aktuální leták Knihy za babku
KNIHCENTRUM.CZ - aktuálně
Tvoření s edicí TOPP probíhá v Domě knihy Knihcentrum každou druhou sobotu v měsíci. Tentokráte si můžete vytvořit výrobky z obalů na vajíčka.
detaily
Novinku představí čtenářům 17. února. Ve svém druhém románu autorka vypráví příběh čtyř generací své vlastní rodiny. Jeho děj se ze Slovácka přesouvá do Prahy a do severních Čech. Zpočátku je velká stmelená rodina schopná společně čelit dopadům dějinných zvratů české historie, která až tragicky poznamenává osudy některých jejích členů.
detaily
Beseda a autogramiáda. Tato kniha je naplněna autentickými příběhy lidí, kteří za autorovy přímé účasti prožili smrt zaživa. Zhoubný proces v těle mnohým z nich umožnil vstát z mrtvých, když předtím překonali sami sebe a povýšili nemoc na dar k rozšíření vlastního smyslu života. Autor otevřeně poukazuje na úskalí a náročnost této cesty, i na neúspěchy, kterým se někdy nelze vyhnout.
detaily
Beseda a autogramiáda spojená s ochutnávkou. V této knize se dozvíte jednoduchý princip přechodu od běžného stravování k stravování, které je správné a prospěšné. Jo-jo efekt se neprojeví, pokud se nevrátíte k původním stravovacím a myšlenkovým návykům. Zhubněte jednou provždy 2 je pokračováním knihy Zhubněte jednou provždy 1.
detaily