Knižní bazar na KNIHCENTRUM.cz KNIHCENTRUM revue
Aktuální leták KNIHCENTRUM.cz Aktuální leták Knihy za babku
Žebříček
KNIHCENTRUM.CZ - aktuálně
KNIHOBRANÍ V PRODEJNÁCH KNIHCENTRUM.CZ! Chceš slevu 30, 50 nebo 70%? Či rovnou knihu zdarma? Čím více knih nakoupíš, tím větší slevu máš. KNIHCENTRUM.CZ – nejlepší místo pro nákup knih.
detaily
V pondělí 5. října v 17.00 se v rámci doprovodného programu u příležitosti 13. ročníku Mezinárodního festivalu outdoorových filmů můžete zúčastnit besedy horské průvodkyně Marie Klementové. Návštěvníci obdrží poukaz 1 + 1 ZDARMA na slavnostní zahájení festivalu.
detaily
V úterý 6. října v 17.00 proběhne v Domě knihy Knihcentrum prolog k 13. ročníku Mezinárodního festivalu outdoorových filmů. V rámci programu se uskuteční tradiční beseda s protagonisty, členy poroty a hosty festivalu. Akce bude doplněná promítáním vybraných sestřihů filmů a představením programu festivalu. Návštěvníci obdrží poukaz 1 + 1 ZDARMA na slavnostní zahájení festivalu.
detaily
Beseda a autogramiáda s Martinem Reinerem proběhne ve středu 7. října v 16.00. Jeho titul Básník - román o Ivanu Blatném je kniha nabitá dosud neznámými a zároveň však silně emotivními informacemi. Šestisetstránkový román vyšel loni v nakladatelství Torst a stal se knihou roku v ocenění Magnesia Litera 2015.
detaily
Audioknihy jsou stále populárnější formou konzumace literatury. Přijďte si poslechnout povídání o audioknihách s nejpovolanějšími odborníky u nás. Audiotéka.cz si pozvala hosty z vydavatelství Tympanum, které patří k největším vydavatelům audioknih v České republice. Dozvíte se, jak audioknihy vznikají, jak a kde všude je můžete poslouchat i něco málo o jejich historii. Za účasti herce Martina Fingera bude pokřtěna nová fantasy audiokniha Zaklínač - Krev elfů. A kdy? Ve středu 7. října v 18.00 v kavárně Domu knihy Knihcentrum.
detaily
Ve čtvrtek 8. října v 16.00 si nenechte ujít besedu a autogramiádu rozhlasového zpravodaje Petra Vavroušky. Petr Vavrouška pracuje v Českém rozhlase od roku 2000. V letech 2004–2008 byl zahraničním zpravodajem v Ruské federaci, v období 2009–2014 působil jako zpravodaj v Polsku, Pobaltí, Ukrajině a Bělorusku. Od září 2014 je zpravodajem na Slovensku a v Rakousku. Od roku 2000 je stálým spolupracovníkem týdeníku Reflex.
detaily