TOP kategorie
Knižní bazar na KNIHCENTRUM.cz KNIHCENTRUM revue
Aktuální leták KNIHCENTRUM.cz Aktuální leták Knihy za babku
Žebříček
KNIHCENTRUM.CZ - aktuálně
Nová próza Michala Viewegha nazvaná Zpátky ve hře se jmenuje podle jedné ze třinácti povídek, která knihu také uzavírá. Autor svou oblíbenou postavu – Oskara vystavuje kritickým životním momentům: manželskému stereotypu, nevěrám či jisté smrti, kterou sice Oskar přežije, ale s těžkými následky. V povídkách si vychutnáme jejich literární rozmanitost i další autorovy přednosti včetně ironie, nadsázky i melancholické grotesknosti. Autorské čtení se uskuteční v sobotu 26. září v 16.00 v knihkupectví Knihcentrum v OC Černý Most.
detaily
KNIHOBRANÍ V PRODEJNÁCH KNIHCENTRUM.CZ! Chceš slevu 30, 50 nebo 70%? Či rovnou knihu zdarma? Čím více knih nakoupíš, tím větší slevu máš. KNIHCENTRUM.CZ – nejlepší místo pro nákup knih.
detaily
Kdo by neznal Láďu Hrušku. Začínal v Nymburském deníku. Postupně pracoval pro několik rozhlasových stanic, byl reportérem televize Prima. Od roku 2012 byl redaktorem zpravodajství na Nově, kde proslul coby potravinový inspektor. V současné době dokončil druhý díl kuchařky a chystá se na natáčení nového pořadu na Primě. Vy máte skvělou možnost svého oblíbeného reportéra potkat. V úterý 8. září v 16.00 proběhne v Domě knihy Knihcentrum křest druhého dílu úspěšné kuchařky Láďa Hruška se vrací spojený s besedou a autogramiádou.
detaily
Ve čtvrtek 10. září v 16.00 se spisovatelka promění v pohádkovou babičku a přečte dětem několik ukázek. Čtení proběhne v rámci projektu Celé Česko čte dětem. K nápadu vydat pohádky přivedlo spisovatelku pravnouče, které chtělo pohádku na dobrou noc, ale žádnou klasickou a dobře známou. Tak si babička vymýšlela. Když ji chtělo na druhý den zopakovat, pamatovalo si ji lépe než ona. Zrodil se nápad zaznamenat pohádky na papír. Teď už je jich celkem dvanáct a budou vycházet jednotlivě v sešitové úpravě. A my si představíme první z nich - O myšce, která lhala.
detaily
Kuchařka s číslem 2 Deníku Dity P. vás lapí a nikdy nepustí. Přiková vás ke sporáku. Rozesměje i dojme. Roztočí fantazii a možná přiměje k zamyšlení, jak moc vaření „dělá“ život. Dita ví, že strašně moc. V sobotu 12. září v 15.00 se s Ditou Pecháčkovou setkáte osobně v Knihcentru v OC Olympia v Brně. Nová kuchařka je pokračováním té první. Úžasné recepty si vykračují společně s Ditiným skutečným příběhem: Single holka je konečně vdaná a brzy už píše, vaří a hlavně nezřízeně jí jídla z kapitoly Jsem těhotná.
detaily
Pro ty z vás, kteří nemají rádi nudu a chtějí s dětmi strávit příjemné odpoledne, si v Domě knihy Knihcentrum připravili pravidelné tvoření s edicí TOPP. Každou druhou sobotu v měsíci si děti vyrobí zajímavé výrobky. A co se bude vyrábět v sobotu 12. září v 15.00? Záložky do knih nejen z papíru. A ty se na začátku školního roku budou určitě hodit.
detaily