Aktuální leták KNIHCENTRUM.cz Aktuální leták Knihy za babku
KNIHCENTRUM.CZ - aktuálně
Sbíráme víčka s E-vičkou na podporu Moravskoslezského spolku na ochranu zvířat Připojte se k naší akci. Jako Dům knihy KNIHCENTRUM.cz jsme spustili charitativní akci, díky které budeme dlouhodobě podporovat Moravskoslezský spolek na ochranu zvířat.
detaily
Beseda a autogramiáda. O sexuálních libůstkách slavných lidí jejich životopisci zpravidla mlčí, což však neznamená, že by významné osobnosti nebyly bytostmi z masa a krve.
detaily
Beseda a autogramiáda. Advokátka Klára Samková nedávno zaujala vystoupením, při němž na půdě Poslanecké sněmovny kritizovala islám tak ostře, že přiměla tureckého velvyslance k demonstrativnímu odchodu ze sálu. V knížce mimo jiné vysvětluje, jak dospěla ke svým postojům.
detaily
Prof. MUDr. Pavel Ševčík,CSc., přednosta KARIM FN Ostrava a proděkan LF Ostravské univerzity, měl tu čest být v antarktické letní sezóně v lednu a únoru 2011 prvním lékařem na stanici brněnské Masarykovy univerzity J.G. Mendela na ostrově James Ross v Antarktidě. Zážitky z prvního setkání s nejodlehlejším kontinentem byly nezapomenutelné.
detaily
Leopold Sulovský povypráví o Expedici Grónsko 2014, která zdolala hory Ketil Pyramide a hlavně Ulamertorsuaq cestou Moby Dick. Ulamertorsuaq je hora na jihu Grónska, která díky své těžce přístupné západní stěně má značný význam mezi alpinisty. Obě hory se vyznačují až 1000 metrů vysokou žulovou stěnou. Doprovodný program 14. ročníku Mezinárodního festivalu outdoorových filmů. Návštěvníci obdrží poukaz 1+1 ZDARMA na slavnostní zahájení festivalu.
detaily
Každý týden, již více než 2 roky, píše Václav Klaus ml. své břitké komentáře na zpravodajský server Novinky.cz. Netýkají se jenom školství, ale především nestárnou v čase. Koneckonců přesvědčte se sami.
detaily